Heading hidden

Lektorzy FACE 2 FACE

//www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f08-e1504513813625.jpg

CEO, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Stosunków Międzynarodowych. Angielski to moje hobby, dlatego po ukończeniu studiów nie musiałam się zastanawiać co dalej chcę robić. Studia ekonomiczne przygotowały mnie do zarządzania szkołą, co po angielskim jest moim drugim hobby. Na UE poznałam też dobrze angielski od strony języka biznesu. Dlatego rano szkolę w firmach z języka biznesu a popołudniami uczę dzieci w FACE 2 FACE.
Marcin Jarmuła - lektorzy FACE 2 FACE

Metodyk, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskie oraz Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego. W nauczaniu indywidualnym cenię sobie to, że nieustannie poznaję nowych, ciekawych ludzi od których można się dużo nauczyć. W nauczaniu grup lubię spontaniczność i energię uczniów oraz to że kurs języka angielskiego niejednokrotnie staje się wyzwaniem, dzięki któremu większość przełamuje się nie tylko w kwestii języka. W wolnym czasie podróżuję, najchętniej motocyklem. Czytam i … uczę się różnych ciekawych rzeczy.
Ewelina - lektorzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chełmie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Od niedawna uczęszczam również do Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Charakteryzacji gdzie zdobywam wiedzę i umiejętności do pracy jako charakteryzator filmowy i teatralny. Uwielbiam podróże, kontakt z ludźmi oraz język angielski, dlatego też nauczanie daje mi tyle przyjemności i satysfakcji.
Paul - lektorzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Being a native speaker and living most of my life in the UK, including both England and Scotland, has given me the opportunity to gain a tremendous amount of cultural and linguistic knowledge. Also working as a business manager in a number of large companies greatly polished my communication skills which are vital in my current role as an English teacher. To give you some further insight I left the UK one year ago and I feel at home here in Poland with my wonderful wife and gorgeous daughter. Teaching is my passion now and I hope to bring the best out of students while also injecting some fun into the classroom. It is great to see students, especially the children of Kety and Andrychow conversing in my native language. I am very proud to be working for face2Face and I hope to see you in the classroom soon!
Joanna - lektorzy FAC 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Język angielski poznawałam na tekstach Pink Floydów i Led Zeppelinów, bo były o niebo ciekawsze niż czytanki w ówczesnych podręcznikach. Tak było w liceum, uniwersytet to już Szekspir, Conrad, Blake… Nie lubię nudy, dlatego gdy nie nauczam, sama staję się uczniem. Na to nigdy nie jest za późno.
//www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/joanna_krezel_1-e1504513897368.jpg

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i hiszpańskim Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Podczas wielu miesięcy spędzonych w Anglii, Irlandii, Szkocji i Stanach mogłam szlifować angielski w pracy i w życiu codziennym. A prawie roczny wolontariat w Andaluzji był wspaniałą okazją, by jeszcze bliżej poznać język hiszpański. Uczenie to dla mnie radość. Porównywalna do tej, którą dają mi moje największe pasje: jazda konna, góry i podróże autostopem.
Bartek Nowicki - lektorzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Jak by tu siebie krótko i w nie-pierwszej osobie liczby pojedynczej ująć? Może tak: Bartłomiej Nowicki. Z wykształcenia filolog-anglista, z zamiłowania Homo Sapiens. Absolwent m.in. przedszkola nr 9 w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zwierzę szkolne. Po uszy zakochany w swej córce ojciec. Miłośnik i kolekcjoner książek oraz dorodnych okazów czarnego humoru. Górołaz beskidofil. Niespełniony sybaryta. Anty-obskurant. Poprawny pesymista. Łowca absurdów spod znaku paranormalnej parapsychologii.
Abdullah - lektrzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

I am a Cambridge CELTA graduate and have completed this education in the heartland of English Language, in Oxford. I have been working as a native-like speaker of English and teaching English as a second language for 3 years. My duty is to give the practical English to my students. I had a remarkable educational past in the UK. Now I am here to germinate this priceless knowledge of English in the lands of Poland only for you!
//www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Pedro_2_flagi.jpg

Lektor języka angielskiego

I hope you guys come to my classes and enjoy learning English.
Małgorzata Główka - lektorzy FACE 2 FACE

Manager, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim i Uniwersytecie Śląskim. Wiedzę praktyczną zdobyłam w czasie studiów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od dziecka kochałam język angielski i odkąd pamiętam chciałam zostać nauczycielem. Nie mam swojej ulubionej grupy wiekowej – zajęcia z dziećmi i młodzieżą dają mi tyle samo pozytywnej energii i satysfakcji co zajęcia z dorosłymi. W wolnym czasie lubię czytać, chodzić po górach, zajmować się rękodziełem i… uczyć się nowych języków.
Marlena Ziomek - lektorzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Opolskim. Od 4 lat pracuję jako nauczycielka angielskiego. Lubię pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Poza pracą wychowuję 2 letnią córkę. Interesuję się kulturą amerykańską, filmem i gotowaniem.
//www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Edyta-Werner-1.jpg

Lektor języka angielskiego

Hello! Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu (sp. język angielski) oraz Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Opolskim (sp. językoznawstwo stosowane). To właśnie podczas studiów utwierdziłam się w przekonaniu, iż jestem na właściwej dla mnie drodze, gdyż łączenie pracy z przyjemnością daje największą satysfakcję. Lubię tworzyć pomoce naukowe - szczególnie gry planszowe, ponieważ jestem zdania, że najefektywniejsza nauka to nauka poprzez zaangażowanie i dobrą zabawę! Wolny czas spędzam z bliskimi, nigdy też nie odmawiam sobie chwili z dobrą książką.
ALICJA TARASIUK - lektorzy FACE 2 FACE

Metodyk, lektor języka angielskiego

Jako filolog języka angielskiego uczę w ESB COLUMBUS od 11 lat. Prowadzę zajęcia z każdą grupą wiekową, od dzieci przedszkolnych po dorosłych, zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego, jak i technicznego. Udaje mi się łączyć pracę z przyjemnością, którą daje mi nauczanie innych i obserwowanie ich postępów. Poza prowadzeniem zajęć, zajmuję się również koordynacją kursów pod względem metodycznym oraz nadzoruję pracę lektorów. Szkoła Columbus jest dla mnie miejscem niesamowitych możliwości rozwoju osobistego oraz językowego dzięki codziennym kontaktom z całym wachlarzem ciekawych i kreatywnych osób. W wolnym czasie uwielbiam wycieczki plenerowe, jazdę na rowerze, a od niedawna każdą wolna chwilę z przyjemnością poświęcam mojej rocznej córeczce.
//www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/magda.jpg

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Pedagogiki Resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Opolskim oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. W Columbusie pracuję od ponad roku, prowadzę zajęcia na różnych poziomach z prawie wszystkimi grupami wiekowymi. W wolnych chwilach lubię czytać oraz słuchać muzyki relaksacyjnej.
Mariola -lektorzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Ukończyłam filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od 4 lat uczę, najbardziej lubię pracę z dziećmi. W wolnym czasie lubię czytać, biegać, interesuję się również jazdą konną.
Joanna -lektorzy FACE 2 FACE

Lektor języka angielskiego

Pochodzę z Trzebnicy, niewielkiego miasteczka pod Wrocławiem. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych typach szkół i w różnych miejscowościach w kraju i za granicą – w podstawowej i gimnazjalnej szkole publicznej w pobliżu miasta rodzinnego, następnie w jednej z poznańskich szkół wyższych oraz w publicznej szkole podstawowej w Londynie; ta ostatnia to jedyna szkoła, gdzie nie uczyłam języka angielskiego – byłam nauczycielem wczesnoszkolnym. Trzyletni pobyt w Londynie był niezwykle cennym i rozwijającym doświadczeniem. Jako lektor języka angielskiego w szkole ESB Columbus pracuję od 2009 roku. Prowadzę zajęcia z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, młodzieżą i dorosłymi. Z satysfakcją obserwuję, jak nasi uczniowie stają się pewnymi siebie i kompetentnymi rozmówcami. Interesuję się elementami socjologii, biologii, astronomii, psychologii oraz religiami świata.