Heading hidden

 

Lektorzy FACE 2 FACE

 

 

http://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2018/08/Courtney-300x420.jpg

Courtney – Lektor języka angielskiego

Hello, I am Courtney and I am going to teach at FACE 2 FACE this year. I spent the last three years in China and I can’t wait to relocate to Europe and experience new lifestyle and culture! I will be working in two sections – FACE 2 FACE non-profit organisation and teaching section as well.
See you soon!
Marcin Jarmuła - lektorzy FACE 2 FACE

Marcin – Metodyk, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskie oraz Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego. W nauczaniu indywidualnym cenię sobie to, że nieustannie poznaję nowych, ciekawych ludzi, od których można się dużo nauczyć. W nauczaniu grup lubię spontaniczność i energię uczniów oraz to, że kurs języka angielskiego niejednokrotnie staje się wyzwaniem, dzięki któremu większość przełamuje się nie tylko w kwestii języka.
W wolnym czasie podróżuję, najchętniej motocyklem. Czytam i … uczę się różnych ciekawych rzeczy.
http://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2018/08/Sophie-300x420.jpeg

Sophie – Lektor języka angielskiego

Hello! I am Sophie and I am going to teach at FACE 2 FACE this year. I studied literature and teaching at university, and I love being in the classroom. Over the last few years, I have taught English to elementary students and university students in China.. When I’m not teaching, I love studying languages, painting, hiking, and traveling. I love to get to know students and find ways to make English interesting !

Ewelina - lektorzy FACE 2 FACE

Ewelina – Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chełmie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Od niedawna uczęszczam również do Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Charakteryzacji gdzie zdobywam wiedzę i umiejętności do pracy jako charakteryzator filmowy i teatralny. Uwielbiam podróże, kontakt z ludźmi oraz język angielski, dlatego też nauczanie daje mi tyle przyjemności i satysfakcji.
Paul - lektorzy FACE 2 FACE

Paul – Lektor języka angielskiego

Being a native speaker and living most of my life in the UK, including both England and Scotland, has given me the opportunity to gain a tremendous amount of cultural and linguistic knowledge. Also working as a business manager in a number of large companies greatly polished my communication skills which are vital in my current role as an English teacher. To give you some further insight I left the UK one year ago and I feel at home here in Poland with my wonderful wife and gorgeous daughter. Teaching is my passion now and I hope to bring the best out of students while also injecting some fun into the classroom. It is great to see students, especially the children of Kety and Andrychow conversing in my native language. I am very proud to be working for FACE 2 Face and I hope to see you in the classroom soon!
Joanna - lektorzy FAC 2 FACE

Asia – Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Język angielski poznawałam na tekstach Pink Floydów i Led Zeppelinów, bo były o niebo ciekawsze niż czytanki w ówczesnych podręcznikach. Tak było w liceum, uniwersytet to już Szekspir, Conrad, Blake… Nie lubię nudy, dlatego gdy nie nauczam, sama staję się uczniem. Na to nigdy nie jest za późno.

 

face2face

Łucja – CEO, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Stosunków Międzynarodowych. Angielski to moje hobby, dlatego po ukończeniu studiów nie musiałam się zastanawiać, co dalej chcę robić. Studia ekonomiczne przygotowały mnie do zarządzania szkołą, co po angielskim jest moim drugim hobby. Na UE poznałam też dobrze angielski od strony języka biznesu. Dlatego rano szkolę w firmach z języka biznesu a popołudniami uczę dzieci w FACE 2 FACE.
Bartek Nowicki - lektorzy FACE 2 FACE

Bartek – Lektor języka angielskiego

Jak by tu siebie krótko i w nie-pierwszej osobie liczby pojedynczej ująć? Może tak:
Bartłomiej Nowicki. Z wykształcenia filolog-anglista, z zamiłowania Homo Sapiens. Absolwent m.in. przedszkola nr 9 w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zwierzę szkolne. Po uszy zakochany w swej córce ojciec. Miłośnik i kolekcjoner książek oraz dorodnych okazów czarnego humoru. Górołaz beskidofil. Niespełniony sybaryta. Anty-obskurant. Poprawny pesymista. Łowca absurdów spod znaku paranormalnej parapsychologii.
Małgorzata Główka - lektorzy FACE 2 FACE

Małgorzata – Manager, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim i Uniwersytecie Śląskim. Wiedzę praktyczną zdobyłam w czasie studiów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od dziecka kochałam język angielski i odkąd pamiętam chciałam zostać nauczycielem. Nie mam swojej ulubionej grupy wiekowej – zajęcia z dziećmi i młodzieżą dają mi tyle samo pozytywnej energii i satysfakcji, co zajęcia z dorosłymi. W wolnym czasie lubię czytać, chodzić po górach, zajmować się rękodziełem i… uczyć się nowych języków.
ALICJA TARASIUK - lektorzy FACE 2 FACE

Alicja – Metodyk, lektor języka angielskiego

Jako filolog języka angielskiego uczę w FACE 2 FACE Opole od 11 lat. Prowadzę zajęcia z każdą grupą wiekową, od dzieci przedszkolnych po dorosłych, zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego, jak i technicznego. Udaje mi się łączyć pracę z przyjemnością, którą daje mi nauczanie innych i obserwowanie ich postępów. Poza prowadzeniem zajęć, zajmuję się również koordynacją kursów pod względem metodycznym oraz nadzoruję pracę lektorów. FACE 2 FACE jest dla mnie miejscem niesamowitych możliwości rozwoju osobistego oraz językowego dzięki codziennym kontaktom z całym wachlarzem ciekawych i kreatywnych osób. W wolnym czasie uwielbiam wycieczki plenerowe, jazdę na rowerze, a od niedawna każdą wolna chwilę z przyjemnością poświęcam mojej rocznej córeczce.
//www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/magda.jpg

Magda – Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Pedagogiki Resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Opolskim oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. W FACE 2 FACE Opole pracuję od ponad roku, prowadzę zajęcia na różnych poziomach z prawie wszystkimi grupami wiekowymi. W wolnych chwilach lubię czytać oraz słuchać muzyki relaksacyjnej.

Mariola -lektorzy FACE 2 FACE

Mariola – Lektor języka angielskiego

Ukończyłam filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od 5 lat uczę, najbardziej lubię pracę z dziećmi. W wolnym czasie lubię czytać, biegać, interesuję się również jazdą konną.
Joanna -lektorzy FACE 2 FACE

Asia – Lektor języka angielskiego

Pochodzę z Trzebnicy, niewielkiego miasteczka pod Wrocławiem. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych typach szkół i w różnych miejscowościach w kraju i za granicą – w podstawowej i gimnazjalnej szkole publicznej w pobliżu miasta rodzinnego, następnie w jednej z poznańskich szkół wyższych oraz w publicznej szkole podstawowej w Londynie; ta ostatnia to jedyna szkoła, gdzie nie uczyłam języka angielskiego – byłam nauczycielem wczesnoszkolnym. Trzyletni pobyt w Londynie był niezwykle cennym i rozwijającym doświadczeniem. Jako lektor języka angielskiego w szkole FACE 2 FACE Opole pracuję od 2009 roku. Prowadzę zajęcia z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, młodzieżą i dorosłymi. Z satysfakcją obserwuję, jak nasi uczniowie stają się pewnymi siebie i kompetentnymi rozmówcami. Interesuję się elementami socjologii, biologii, astronomii, psychologii oraz religiami świata.