fbpx

Darmowa lekcja próbna

Chcesz w końcu zacząć mówić w języku obcym? Mamy wszystko to, czego potrzebujesz, aby zrealizować swój cel.

90% czasu na lekcji poświęcamy na komunikacje w języku obcym, posiadamy profesjonalną kadrę, a jako szkoła chcemy zaoferować Ci nie tylko sam kurs ale  wsparcie i motywację, abyś zaczął spełniać swoje marzenia i otwierać przed sobą nowe drzwi. Oferujemy Ci także 45 minutową, bezpłatną lekcję pokazową o wartości 90zł. 

Zrzut ekranu 2021-02-4 o 14.26.24

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KURS JĘZYKOWY

W FACE 2 FACE? 

✔️ Na rynku szkoleniowym istniejemy od 2002 roku, tak więc zdecydowanie wyróżnia nas doświadczenie.

✔️ Zatrudniamy ludzi z pasją i wysokimi kwalifikacjami, nad których pracą czuwa nie tylko założycielka szkoły, lecz także metodyk.

✔️ Uczymy jedną z najskuteczniejszych metod dostępnych na rynku – DIRECT, nazywaną również bezpośrednią. Jako jedna z nielicznych gwarantuje, że przełamiesz swoje bariery językowe. 

✔️ Charakteryzuje nas NOWOCZESNOŚĆ – metodę wspomagamy o aplikacje, autorskie materiały interaktywne, czy platformy e-learningowe. Uczymy w nowych siedzibach o wysokich standardach. 

W czym tkwi sekret wysokiej skuteczności metody DIRECT? 

✔️ 90% czasu na lekcji poświęcamy na komunikację w języku obcym – nieważne czy jesteś osobą zupełnie początkującą, czy miałeś już styczność z językiem angielskim. Na starcie twojej przygody z nauką tworzysz bardzo proste zdania wyłącznie z poznanymi na lekcji słówkami.

✔️ Dynamika prowadzenia zajęć nie pozwoli Ci się zdekoncentrować. Mówimy szybko i płynnie, a w razie potrzeby na poprawne ułożenie zdania naprowadza Cię lektor.

✔️ Regularny system powtórek zapewni Ci trwałe zapamiętanie słownictwa i lepsze zrozumienie gramatyki uczonej w oparciu o tworzone zdania. Zrealizowany materiał jest powtarzany aż do 4-5 razy. 

✔️ Metoda wspierana jest o nowoczesne pomoce dydaktyczne, takie jak sprawdzone aplikacje czy platformy e-larningowe, które sprzyjają ciekawemu i przyjaznemu zapamiętywaniu materiału.

Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej lekcji? 

icons8-time-50

Zależy Nam, żebyś uczęszczał na kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom, dlatego oferujemy Ci aż 90 minut lekcji o wartości 90zł. Sam sprawdź czy warto się zapisać.

icons8-people-50

Wszyscy wiemy, że nauka jest ważna ale atmosfera zajęć jest szczególnym kryterium wyboru szkoły. Podczas lekcji próbnej będziesz miał możliwość poznania pozostałych osób z grupy.

icons8-guarantee-50

Chcemy aby Twoja decyzja odnośnie zapisu była  przemyślana także pod kątem ludzi, którzy Cię uczą. Dzięki darmowej lekcji ocenisz jakość nauczania naszych lektorów.

Co sądzą o nas inni?

Pod skrzydła Pana Marcina trafiłem jako osoba po kursie A1. Z dużym zaangażowaniem i determinacją rozpoczęliśmy współpracę w zakresie nauki języka. On okazywał cierpliwość, ja natomiast ciężko pracowałem aby okazać swój szacunek do czasu który poświęca mojej osobie. Szkolę polecam wszystkim którzy chcą mówić po angielsku, a nie myśleć że potrafią mówić…..

WALDEK 

Innowacyjne metody nauczania, co ważne są bardzo skuteczne i przynoszą zamierzone efekty. Przełamuję swoją barierę językową 🙂 dzięki zajęciom w Face2Face Polecam!!!!

ANNA 

Świetna szkoła, świetni lektorzy czego efekty widzę gołym okiem i uchem jako rodzic. Gorąco polecam! No i szacun za to że szkoła działa nawet w czasach COVID-19 – oczywiście on-line, a więc umiejętności szlifujemy cały czas 🙂

JOANNA 

Wirtualny sekretariat