Odbierz darmową lekcję próbną!

Chcesz w końcu zacząć mówić w języku obcym? Mamy wszystko to, czego potrzebujesz, aby zrealizować swój cel.

90% czasu na lekcji poświęcamy na komunikacje w języku obcym, posiadamy profesjonalną kadrę, a jako szkoła chcemy zaoferować Ci nie tylko sam kurs ale  wsparcie i motywację, abyś zaczął spełniać swoje marzenia i otwierać przed sobą nowe drzwi. Oferujemy Ci także 45 minutową, bezpłatną lekcję pokazową o wartości 90zł. 

Zrzut ekranu 2021-02-4 o 14.26.24

Dlaczego warto wybrać kurs językowy w FACE 2 FACE

icons8-slideshare-96

 Na rynku szkoleniowym istniejemy od 2002 roku, tak więc zdecydowanie wyróżnia nas doświadczenie w nauczaniu.

icons8-romance-96

 Zatrudniamy ludzi z pasją i wysokimi kwalifikacjami, nad których pracą czuwa nie tylko założycielka szkoły, lecz także metodyk.

icons8-checked-checkbox-96

 Uczymy jedną z najskuteczniejszych metod dostępnych na rynku – DIRECT, nazywaną również bezpośrednią. Jako jedna z nielicznych gwarantuje, że przełamiesz swoje bariery językowe. 

icons8-vertex-level-96

Charakteryzuje nas NOWOCZESNOŚĆ – metodę wspomagamy o aplikacje, autorskie materiały interaktywne, czy platformy e-learningowe. Uczymy w nowych siedzibach o wysokich standardach. 

W czym tkwi sekret wysokiej skuteczności metody DIRECT? 

icons8-communicate-96

90% czasu na lekcji poświęcamy na komunikację w języku obcym – nieważne czy jesteśosobą zupełnie początkującą, czy miałeś już styczność z językiem angielskim. Na starcie twojej przygody z nauką tworzysz bardzo proste zdania wyłącznie z poznanymi na lekcji słówkami.

icons8-physics-96

 Dynamika prowadzenia zajęć nie pozwoli Ci się zdekoncentrować. Mówimy szybko i płynnie, a w razie potrzeby na poprawne ułożenie zdania naprowadza Cię lektor.

icons8-puzzle-96-2

 Regularny system powtórek zapewni Ci trwałe zapamiętanie słownictwa i lepsze zrozumienie gramatyki uczonej w oparciu o tworzone zdania. Zrealizowany materiał jest powtarzany aż do 4-5 razy. 

Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej lekcji? 

icons8-launch-96

Zależy Nam, żebyś uczęszczał na kurs, który w 100% odpowiada Twoim potrzebom, dlatego oferujemy Ci aż 90 minut lekcji o wartości 90zł. Sam sprawdź czy warto się zapisać.

icons8-ok-96

Wszyscy wiemy, że nauka jest ważna ale atmosfera zajęć jest szczególnym kryterium wyboru szkoły. Podczas lekcji próbnej będziesz miał możliwość poznania pozostałych osób z grupy.

icons8-gift-96

Tylko do końca października możesz odebrać darmowe konsultacje językowe, podczas których dobierzemy odpowiedni do twoich potrzeb kurs i zweryfikujemy poziom językowy. 

Odbierz darmową, 45-minutową lekcję próbną i bezpłatne konsultacje o wartości 90zł!