Dni otwarte

FACE 2 FACE

10 września w Andrychowie oraz 11 września w Kętach w Centum Językowo – Edukacyjnym FACE 2 FACE odbędzie się uczta edukacyjna dla wszystkich, którzy chcą aby nowy rok szkolnym był rokiem zdobycia nowych umiejętności, które odmienią ich życie.

W tym dniu …

… każdy nasz gość będzie miał niepowtarzalną okazję, aby w jednym miejscu poznać naszą kadrę, całą naszą ofertę, wziąć udział w dowolnych zajęciach pokazowych, pozyskać szczegółowe informacje o kursach i warsztatach, a także zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia w promocyjnej cenie.

IMG_3550

Co będzie się działo? 

Na Dniu Otwartym każda nasza sala zamieni się w punkt informacyjny, odwiedzając, który będziesz mógł pozyskać szczegóły dotyczące wszystkich kursów odbywających się w FACE 2 FACE.

A są to: 

TEDDY EDDIE

Angielski dla dzieci 2-7 lat 

Kurs językowy premium dla dzieci w wieku 2-7 lat – na stoisko z misiem Teddy Eddie zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcieliby poznać innowacyjną metodę nauczania dla przedszkolaków, która podbiła Polski rynek edukacyjny.  Kursy odbywają się tylko w akredytowanych centrach językowych, co gwarantuje najwyższą jakość prowadzonych zajęć.

Lekcja pokazowa Andrychów: 10.09.2021 | 17:00 – 2-4latki | 18:00 – 5-7latki

Lekcja pokazowa Kęty: 11.09.2021 | 10:30 – 2-4latki | 12:00 – 5-7latki

DIRECT METHOD

Angielski dla dzieci 8-12 lat oraz młodzieży i dorosłych 

Kurs konwersacyjny dla dzieci od 8 roku życia, nastolatków oraz dorosłych –  nowatorski system uczenia języka z naciskiem na konwersację. Wszelkie aspekty języka – słownictwo, gramatyka, struktury uczone są bezpośrednio w mowie. Odwiedź nasze stoisko, poznaj założenia metody Direct i przetestuj na sobie czy ta metoda naprawdę działa! 

Lekcja pokazowa Andrychów: 10.09.2021 | 18:00

Lekcja pokazowa Kęty: 11.09.2021 | 11:00 i 14:30

KURSY EGZAMINACYJNE

Kursy przygotowujące do egzaminów

FACE 2 FACE jest akredytowanym centrum TELC, CAMBRIDGE oraz TGLS. W naszym centrum możesz nie tylko przygotować się do renomowanych certyfikatów językowych, ale również przystąpić do sesji egzaminacyjnej. Możesz także przygotować się do egzaminu 8-klasisty, czy  matury. Przyjdź i poznaj naszą ścieżkę dotarcia do perfekcji językowej.

ROBOTYKA

Warsztaty z budowania i  programowania 

Nasze zajęcia z programowania dla dzieci pobudzają w małych konstruktorach wyobraźnię, logiczne myślenie oraz uczą współpracy z grupą. Dzieci mierzą się z różnymi kreatywnymi wyzwaniami. Na stoisku GO4Robot zapoznasz się ze szczegółami oferty. 

Lekcja pokazowa Kęty: 11.09.2021 | 13:00

TEDEd CLUB 

Kurs wystąpień publicznych 

Międzynarodowy, prestiżowy program dla młodzieży w wieku 12 – 17 lat, który prowadzimy we współpracy z Sapling Foundation z Nowego Jorku. Jest to program bezpłatny, którego celem jest przygotowanie młodzieży do wygłoszenia przemówienia w języku angielskim. Nauczymy się więc podstaw autoprezentacji i zasad wygłaszania przemówień. Zapraszamy do naszego stoiska TEDEd, aby poznać szczegóły!

CERAMIKA

Nie samą nauką człowiek żyje!

 Zapraszamy na nasze stoisko z arcydziełami z gliny! Ceramika to ceniona na całym świecie formą spędzania wolnego czasu. Zajęcia te mogą stać się oderwaniem od codziennych obowiązków, a także pomogą Ci się zrelaksować. Program warsztatów ceramicznych przygotowaliśmy z myślą o wszystkich osobach poszukujących sposobów na ciekawe spędzenie czasu wolnego. 

Warsztaty pokazowe Kęty: 11.09.2021 | 14:00

Zrzut ekranu 2021-05-7 o 13.19.38

Dlaczego warto wziąć udział?

 

✔️ Będziesz miał możliwość wziąć udział w darmowych lekcjach pokazowych i warsztatach.

✔️ Podczas Dni Otwartych poznasz naszą całą ofertę kursów (nie tylko językowych).

✔️ Dowiesz się kto będzie uczył Twoje dziecko podczas trwania roku szkolnego.

✔️ Poznasz miejsce, do którego będzie uczęszczało Twoje dziecko.

✔️ Będziesz mógł się przekonać, czy nasze kursy odpowiadają Twoim potrzebom i czy są tym, czego szukałeś.

✔️ Przekonasz się, czy zajęcia, które wybrałeś podobają się Twojem dziecku.

✔️ Tylko w tym dniu otrzymasz vouchery rabatowe na kursy.

✔️ Spędzisz fantastyczny czas ze swoją rodziną bawiąc się i ucząc.

Co? Gdzie i jak?  

Przyjdź i jednego dnia przekonaj się, który kurs spełnia Twoje oczekiwania, poznaj naszych trenerów, pełną ofertę oraz uzyskaj porady dotyczące rozwoju w danym kierunku.

FACE 2 FACE Kęty

ul. Żwirki i Wigury 2

11.09.2021

10:00 – 16:00 

FACE 2 FACE Andrychów

ul.Krakowska 140A

10.09.2021

17:00 – 19:00 

Nowa siedziba

Masz pytania? 

Zadzwoń

+48 500 742 102 

Pamiętaj, aby zarezerwować sobie miejsce na lekcji pokazowej!

Wypełnij formularz kontaktowy