PRZEDSIĘBIORCO!

Chcesz rozwijać swoją firmę? 

W pracy i życiu prywatnym brakuje Ci biegłej znajomości angielskiego lub innego języka obcego? Czujesz jak wiele mógłbyś zyskać, swobodnie komunikując się z obcokrajowcami? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś „TAK”, to skorzystaj z przygotowanej przez Nas oferty. Jesteśmy w stanie pozyskać aż do 80% dofinansowania dla Ciebie i każdego wybranego pracownika na szkolenie z dowolnego języka, dostosowanego do Twoich potrzeb.

Jako szkoła specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych na kursy językowe od 2017 roku. Pomagamy załatwić Państwu wszelkie niezbędne formalności, abyście mogli w pełni cieszyć się efektami z nauki i poszerzania kompetencji prawie za darmo!

Niestandardowe wymiary 1240x600 px-3-2

DLA KOGO SĄ DOTACJE?

Projekt skierowany jest do:

 

Przedsiębiorców i Pracodawców oraz ich Pracowników (w tym osób prowadzących działalność na własny rachunek), z siedzibą/oddziałem, filią, delegaturą lub jednostką organizacyjną na terenie podregionu Małopolski Zachodniej (powiat wadowicki, oświęcimski, chrzanowski, olkuski).

 

W ramach wsparcia Przedsiębiorca/Pracodawca otrzymuje 50% dofinansowania (wymagany wkład własny w wysokości 50%).

Dofinansowanie może zostać zwiększone do 80% (wkład własny wynosi 20%) na wsparcie:

  • przedsiębiorstw działających w branżach/ sektorach istotnych z punktu widzenia rozwoju województwa (wskazanych na stronie projektu).
  • usług rozwojowych mających na celu zdobycie lub potwierdzenie kwalifikacji, o których mowa w art. 2 pkt 8 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o
    Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji,
  • usług rozwojowych dotyczące rozwijania umiejętności lub kompetencji cyfrowych oraz niezbędnych do pracy w sektorze zielonej gospodarki.

Więcej o projekcie: tutaj

dotowane kursy językowe dla firm

TO NIE TAKIE TRUDNE!

Jak aplikować o dotacje?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz aplikować o dotacje unijne. Cała procedura pozyskania środków wraz z rozpoczęciem kursu, trwa od 5 do 12 tygodni.

Jak otrzymać dotacje? To bardzo proste. Wystarczy, że pozostawisz nam swój numer telefonu. Nasza specjalistka ds. pozyskiwania dotacji unijnych skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h (w dni robocze) w celu przedstawienia całego procesu.

Pomagamy w pozyskaniu dofinansowania, a Ty cieszysz się z nauki i osiąganych sukcesów!

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Iwona Cieślik FACE2FACE

Iwona Cieślik

specjalista ds. pozyskiwania dotacji unijnych w FACE 2 FACE

ZADZWOŃ

500 742 134