fbpx

Dotacje dla przedsiębiorców

PRZEDSIĘBIORCO!

W pracy i życiu prywatnym brakuje Ci biegłej znajomości angielskiego lub innego języka obcego? Czujesz jak wiele mógłbyś zyskać, swobodnie komunikując się z obcokrajowcami? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś “TAK”, to skorzystaj z przygotowanej przez Nas oferty. Jesteśmy w stanie pozyskać aż 9 500zł dla Ciebie i każdego wybranego pracownika na szkolenie z dowolnego języka, dostosowanego do Twoich potrzeb.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych na kursy językowe od 2017 roku. Pomagamy załatwić Państwu wszelkie niezbędne formalności, abyście mogli w pełni cieszyć się efektami z nauki i poszerzania kompetencji prawie za darmo!

Dotacje

Kto może realizować projekt?

Dotacje może pozyskać przedsiębiorca, który:

 

Prowadzi działalność na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego;

Posiada statut mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa (firmy zatrudniające powyżej 249 osób nie mogą ubiegać się o dotacje);

Ma uregulowane wszelkie zobowiązania wobec ZUS i US.

Kto może realizować projekt?

Jak aplikować o dotacje?

 

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz aplikować o dotacje unijne. Cała procedura pozyskania środków wraz z rozpoczęciem kursu, trwa od 5 do 12 tygodni.

Jak otrzymać dotacje? To bardzo proste. Wystarczy, że pozostawisz nam swój numer telefonu. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h w celu przedstawienia całego procesu.

To my załatwiamy całą papierkową robotę! Ty cieszysz się z nauki i osiąganych sukcesów.

Iwona Cieślik FACE2FACE

Iwona Cieślik

Specjalista ds. pozyskiwania dotacji 

Wirtualny sekretariat