Heading hidden

//face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Fotolia_115174546_Subscription_Monthly_M.jpg

Smilelogo_claim_21.8

MV5BMTY2NTEwNTEwMV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDA1NDQ2Mw@@._V1_UY317_CR11,0,214,317_AL_
 "Aby odnieść sukces, twoje pragnienie sukcesu musi być większe niż twój strach przed porazką." B.Cosby
  • Certyfikat TELC jest uznawany na arenie międzynarodowej, ponieważ jest świadectwem opafnowania języka zgodnie z założeniami nauczania i testowania kompetencji językowych w oparciu o wytyczne Rady Europy w ramach systemu Common European Framework of Reference for Language Learning and Teaching.

  • Certyfikat TELC pozwala na ubieganie się o stypendia programu Socrates/Erasmus.

  • Certyfikat TELC (minimum na poziomie B1) umożliwia ubieganie się o przyjęcie bez egzaminu do niektórych nauczycielskich kolegiów językowych, które pozwalają uzyskać uprawnienia do nauczania języków obcych we wszystkich typach szkół w Polsce z wyjątkiem innych kolegiów oraz szkół wyższych.

  • Certyfikat TELC jest umieszczony na liście uznawanych w ramach postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej (Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 27 grudnia 2005 r. - Dz. U. nr 266, poz. 2230, zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu przeprowadzania postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej). Jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym znajomość języka w przypadku ubiegania się o pracę na stanowiskach urzędniczych w krajach Unii Europejskiej (minimalny poziom - B2).