fbpx

Kim jesteśmy

“Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Jeśli masz marzenie, musisz je chronić. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić, więc mówią, że ty też nie możesz. Jeżeli czegoś chcesz to zdobądź to! Kropka.”

Will Smith

Na początku była pasja do podróżowania i języka angielskiego, która przerodziła się w marzenie stworzenia szkoły językowej, ale nie szkoły – przedsiębiorstwa ale szkoły – miejsca, w którym spotykać się będą ludzie z pasja do uczenia się i nauczania, podróżowania, poznawania świata, odkrywania nowych horyzontów dosłownie i w przenośni.

I tak oto w 2002 roku w Kętach powstaje FACE2FACE, szkoła językowa, która wprowadza nowatorska metodę Callana docenioną przez gro kursantów. Mały sukces rodzi następny. W 2009 roku otwieramy FACE2FACE w Andrychowie. W 2013 dołącza do nas szkoła językowa Columbus w Opolu i Krapkowicach wraz ze swoimi oddziałami w Lewinie Brzeskim, Prószkowie, Otmęcie i ogromnym doświadczeniem w nauczaniu. W 2014 na prośbę Rodziców otwieramy małe pododdziały w Porąbce, Bujakowie, Czańcu.

2018 – oto jesteśmy. Sieć szkół pod marka GRUPA FACE2FACE, w której uczą się setki dzieci, młodzieży, dorosłych oraz wiodące firmy na terenie małopolski, śląska i opolszczyzny. Szkoła językowa w której możesz spotkać i uczyć się od ludzi z całego świata, nie tylko z Anglii,Szkocji czy Stanów Zjednoczonych ale również z Brazylii, Arabii Saudyjskiej, Kanady, Turcji, Serbii, Ukrainy.

Jesteśmy dla Was;- wszyscy Ci, którzy chcecie od życia czegoś więcej, macie niezaspokojony apetyt stania się lepszymi i odkrywania świata

Nasze motto to słowa Tima Duncana;
Jeżeli i TY czujesz potrzebę stawania się lepszym z dnia na dzień i zdobywania nowej wiedzy, to znaczy, że FACE2FACE jest stworzone właśnie dla Ciebie.

Do zobaczenia
Łucja Falfus – właściciel sieci szkół językowych w Kętach, Andrychowie, Opolu, Krapkowicach i Lewinie Brzeskim.

Wirtualny sekretariat