fbpx

Kursy

Na którą opcję się zdecydujesz?

UP TO 10 – zajęcia grupowe Zajęcia w grupie do 10 osób to najtańszy sposób nauczenia się języka angielskiego bez ryzyka utraty jakiejkolwiek z zalet metody. Lekcje prowadzone są w systemie 2 razy w tygodniu lub 3 razy w tygodniu po 100 minut. Grupy początkujące osiągają średnio poziom egzaminu FCE po 240 godzinach lekcyjnych.

ONE 2 ONE – lekcje indywidualne Zajęcia indywidualne przeznaczone są dla osób, które chcą nauczyć się języka szybko, ale czas nie pozwala im na stały termin zajęć. Dlatego też harmonogram lekcji ustalany jest z tygodniowym wyprzedzeniem. Absolutne minimum w tym systemie stanowią dwie lekcje tygodniowo.

5 TO ONE – lekcje półprywatne Ten wariant jest zaprojektowany z myślą o tych, którzy pragną uczyć się języka w gronie rodzinnym lub w mniejszej grupie do 5 osób. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 100 minut. Istnieje możliwość negocjacji dogodnych terminów, również w weekendy..

ALL IN ONE – ultraintensywna nauka Jest to program odpowiedni dla osób, które potrzebują opanować podstawy komunikacji w języku angielskim w bardzo krótkim czasie. Początkujący osiągają poziom egzaminu Cambridge Preliminary w jeden miesiąc. Dzienna dawka zajęć wynosi 5 godzin lekcyjnych od poniedziałku do piątku.

VIP – opcja dla bardzo wymagających W opcji VIP miejsce i porę zajęć wybiera kursant. Może to być dom, biuro przed lub po pracy bądź inne miejsce dogodne dla Państwa. Liczba uczestników nie jest określona. Zgłoszenia VIP rozpatrywane są indywidualnie, pod względem ceny, harmonogramu i zakresu tematycznego.

W każdej z opcji istnieje możliwość negocjacji terminów, również w weekendy

Wirtualny sekretariat