Heading hidden

 “Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.” – Mark Twain
https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f08-1181x1654.jpg

Łucja

CEO, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Stosunków Międzynarodowych. Angielski to moje hobby, dlatego po ukończeniu studiów nie musiałam się zastanawiać co dalej chcę robić. Studia ekonomiczne przygotowały mnie do zarządzania szkołą, co po angielskim jest moim drugim hobby. Na UE poznałam też dobrze angielski od strony języka biznesu. Dlatego rano szkolę w firmach z języka biznesu a popołudniami uczę dzieci w Face 2 Face 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/jarmula-1181x1654.jpg

Marcin

metodyk, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskie oraz Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego.  W nauczaniu indywidualnym cenię sobie to, że nieustannie poznaję nowych, ciekawych ludzi od których można się dużo nauczyć. W nauczaniu grup lubię spontaniczność i energię uczniów oraz to że kurs języka angielskiego niejednokrotnie staje się wyzwaniem, dzięki któremu większość przełamuje się nie tylko w kwestii języka.

W wolnym czasie podróżuję, najchętniej motocyklem. Czytam i … uczę się różnych ciekawych rzeczy.

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Ewelina-1181x1654.jpg

Ewelina

lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chełmie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Od niedawna uczęszczam również do Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Charakteryzacji gdzie zdobywam wiedzę i umiejętności do pracy jako charakteryzator filmowy i teatralny. Uwielbiam podróże, kontakt z ludźmi oraz język angielski, dlatego też nauczanie daje mi tyle przyjemności i satysfakcji.

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f07-1181x1654.jpg

Paul

lektor języka angielskiego

Being a native speaker and living most of my life in the UK, including both England and Scotland, has given me the opportunity to gain a tremendous amount of cultural and linguistic knowledge. Also working as a business manager in a number of large companies greatly polished my communication skills which are vital in my current role as an English teacher. To give you some further insight I left the UK one year ago and I feel at home here in Poland with my wonderful wife and gorgeous daughter. Teaching is my passion now and I hope to bring the best out of students while also injecting some fun into the classroom. It is great to see students, especially the children of Kety and Andrychow conversing in my native language. I am very proud to be working for face2Face and I hope to see you in the classroom soon!

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f03-1181x1654.jpg

Joanna

lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Język angielski poznawałam na tekstach Pink Floydów i Led Zeppelinów, bo były o niebo ciekawsze niż czytanki w ówczesnych podręcznikach. Tak było w liceum, uniwersytet to już Szekspir, Conrad, Blake… Nie lubię nudy, dlatego gdy nie nauczam, sama staję się uczniem. Na to nigdy nie jest za późno 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Pedro_2_flagi-1181x1654.jpg

Pedro

lektor języka angielskiego

I hope you guys come to my classes and enjoy learning English

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/joanna_krezel_1-1181x1654.jpg

Joanna

lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i hiszpańskim Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Podczas wielu miesięcy spędzonych w Anglii, Irlandii, Szkocji i Stanach mogłam szlifować angielski w pracy i w życiu codziennym. A prawie roczny wolontariat w Andaluzji był wspaniałą okazją, by jeszcze bliżej poznać język hiszpański. Uczenie to dla mnie radość. Porównywalna do tej, którą dają mi moje największe pasje: jazda konna, góry i podróże autostopem 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/2-1181x1654.jpg

Abdullah

lektor języka angielskiego
I am a Cambridge CELTA graduate and have completed this education in the heartland of English Language, in Oxford. I have been working as a native-like speaker of English and teaching English as a second language for 3 years. My duty is to give the practical English to my students. I had a remarkable educational past in the UK. Now I am here to germinate this priceless knowledge of English in the lands of Poland only for you!
https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/nowicki-1181x1654.jpg

Bartłomiej

lektor języka angielskiego

Jak by tu siebie krótko i w nie-pierwszej osobie liczby pojedynczej ująć? Może tak:

Bartłomiej Nowicki. Z wykształcenia filolog-anglista, z zamiłowania Homo Sapiens. Absolwent m.in. przedszkola nr 9 w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zwierzę szkolne. Po uszy zakochany w swej córce ojciec. Miłośnik i kolekcjoner książek oraz dorodnych okazów czarnego humoru. Górołaz beskidofil. Niespełniony sybaryta. Anty-obskurant. Poprawny pesymista. Łowca absurdów spod znaku paranormalnej parapsychologii.

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/2014-08-18-14.58.14-1181x1654.jpg

Alina

lektor języka angielskiego

I’m an English teacher with 5-year experience and a CELTA certificate from Ukraine. Besides English I can speak Greek and Slovak. I love learning new languages as well as getting to know new people and cultures. I consider myself lucky as I has had the opportunity to live in four different countries (including the US, which I fell in love with:)) . In my free time I prefer working out and walking. But sometimes I just lie near my computer, watch TV-series and eat until I’m superfull 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Malgorzata_glowka-1181x1654.jpg

Małgorzata

manager, lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: KRAPKOWICE
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim i Uniwersytecie Śląskim. Wiedzę praktyczną zdobyłam w czasie studiów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od dziecka kochałam język angielski i odkąd pamiętam chciałam zostać nauczycielem. Nie mam swojej ulubionej grupy wiekowej – zajęcia z dziećmi i młodzieżą dają mi tyle samo pozytywnej energii i satysfakcji co zajęcia z dorosłymi. W wolnym czasie lubię czytać, chodzić po górach, zajmować się rękodziełem i… uczyć się nowych języków.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Marlena-Ziomek-1181x1654.jpg

Marlena

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE
Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Opolskim. Od 4 lat pracuję jako nauczycielka angielskiego. Lubię pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Poza pracą wychowuję 2 letnią córkę. Interesuję się kulturą amerykańską, filmem i gotowaniem.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/aex-canada-1181x1654.jpg

Alex

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE, KRAPKOWICE, LEWIN BRZESKI
Hey! My name is Alex Karnitsky, and I’ve been living in Poland for about a year so far. I studied the Environmental Law program in the University of Saskatchewan, and completed my TEFL certification while in Budapest. I enjoy reading and playing some video games in my spare time, as well as practising my (admittedly rusty) Polish language skills. In my classes, you’ll find a relaxing and friendly atmosphere with some good and practical conversation. See you!
https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/ALICJA-TARASIUK-1181x1654.jpg

Alicja

metodyk, lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE
Jako filolog języka angielskiego uczę w ESB COLUMBUS od 11 lat. Prowadzę zajęcia z każdą grupą wiekową, od dzieci przedszkolnych po dorosłych, zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego, jak i technicznego. Udaje mi się łączyć pracę z przyjemnością, którą daje mi nauczanie innych i obserwowanie ich postępów. Poza prowadzeniem zajęć, zajmuję się również koordynacją kursów pod względem metodycznym oraz nadzoruję pracę lektorów. Szkoła Columbus jest dla mnie miejscem niesamowitych możliwości rozwoju osobistego oraz językowego dzięki codziennym kontaktom z całym wachlarzem ciekawych i kreatywnych osób. W wolnym czasie uwielbiam wycieczki plenerowe, jazdę na rowerze, a od niedawna każdą wolna chwilę z przyjemnością poświęcam mojej rocznej córeczce.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/magda-1181x1654.jpg

Magda

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: LEWIN BRZESKI
Jestem absolwentką Pedagogiki Resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Opolskim oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. W Columbusie pracuję od ponad roku, prowadzę zajęcia na różnych poziomach z prawie wszystkimi grupami wiekowymi. W wolnych chwilach lubię czytać oraz słuchać muzyki relaksacyjnej.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2017/01/14182334_1382940375057883_1289631748_n-1181x1654.jpg

Joanna

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE
Pochodzę z Trzebnicy, niewielkiego miasteczka pod Wrocławiem. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych typach szkół i w różnych miejscowościach w kraju i za granicą – w podstawowej i gimnazjalnej szkole publicznej w pobliżu miasta rodzinnego, następnie w jednej z poznańskich szkół wyższych oraz w publicznej szkole podstawowej w Londynie; ta ostatnia to jedyna szkoła, gdzie nie uczyłam języka angielskiego – byłam nauczycielem wczesnoszkolnym. Trzyletni pobyt w Londynie był niezwykle cennym i rozwijającym doświadczeniem. Jako lektor języka angielskiego w szkole ESB Columbus pracuję od 2009 roku. Prowadzę zajęcia z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, młodzieżą i dorosłymi. Z satysfakcją obserwuję, jak nasi uczniowie stają się pewnymi siebie i kompetentnymi rozmówcami. Interesuję się elementami socjologii, biologii, astronomii, psychologii oraz religiami świata.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/DSC0652-1181x1654.jpg

Mariola

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: PRÓSZKÓW
Ukończyłam filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od 4 lat uczę, najbardziej lubię pracę z dziećmi. W wolnym czasie lubię czytać, biegać, interesuję się również jazdą konną.

]

“Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.” –Mark Twain
https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f08-1181x1654.jpg

Łucja

CEO, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Stosunków Międzynarodowych. Angielski to moje hobby, dlatego po ukończeniu studiów nie musiałam się zastanawiać co dalej chcę robić. Studia ekonomiczne przygotowały mnie do zarządzania szkołą, co po angielskim jest moim drugim hobby. Na UE poznałam też dobrze angielski od strony języka biznesu. Dlatego rano szkolę w firmach z języka biznesu a popołudniami uczę dzieci w Face 2 Face 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/jarmula-1181x1654.jpg

Marcin

metodyk, lektor języka angielskiego

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskie oraz Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego. W nauczaniu indywidualnym cenię sobie to, że nieustannie poznaję nowych, ciekawych ludzi od których można się dużo nauczyć. W nauczaniu grup lubię spontaniczność i energię uczniów oraz to że kurs języka angielskiego niejednokrotnie staje się wyzwaniem, dzięki któremu większość przełamuje się nie tylko w kwestii języka.

W wolnym czasie podróżuję, najchętniej motocyklem. Czytam i … uczę się różnych ciekawych rzeczy.

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Ewelina-1181x1654.jpg

Ewelina

lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Chełmie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Od niedawna uczęszczam również do Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Charakteryzacji gdzie zdobywam wiedzę i umiejętności do pracy jako charakteryzator filmowy i teatralny. Uwielbiam podróże, kontakt z ludźmi oraz język angielski, dlatego też nauczanie daje mi tyle przyjemności i satysfakcji.

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f07-1181x1654.jpg

Paul

lektor języka angielskiego

Being a native speaker and living most of my life in the UK, including both England and Scotland, has given me the opportunity to gain a tremendous amount of cultural and linguistic knowledge. Also working as a business manager in a number of large companies greatly polished my communication skills which are vital in my current role as an English teacher. To give you some further insight I left the UK one year ago and I feel at home here in Poland with my wonderful wife and gorgeous daughter. Teaching is my passion now and I hope to bring the best out of students while also injecting some fun into the classroom. It is great to see students, especially the children of Kety and Andrychow conversing in my native language. I am very proud to be working for face2Face and I hope to see you in the classroom soon!

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/f2f03-1181x1654.jpg

Joanna

lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Filologii Polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Język angielski poznawałam na tekstach Pink Floydów i Led Zeppelinów, bo były o niebo ciekawsze niż czytanki w ówczesnych podręcznikach. Tak było w liceum, uniwersytet to już Szekspir, Conrad, Blake… Nie lubię nudy, dlatego gdy nie nauczam, sama staję się uczniem. Na to nigdy nie jest za późno 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Pedro_2_flagi-1181x1654.jpg

Pedro

lektor języka angielskiego

I hope you guys come to my classes and enjoy learning English

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/joanna_krezel_1-1181x1654.jpg

Joanna

lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i hiszpańskim Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Podczas wielu miesięcy spędzonych w Anglii, Irlandii, Szkocji i Stanach mogłam szlifować angielski w pracy i w życiu codziennym. A prawie roczny wolontariat w Andaluzji był wspaniałą okazją, by jeszcze bliżej poznać język hiszpański. Uczenie to dla mnie radość. Porównywalna do tej, którą dają mi moje największe pasje: jazda konna, góry i podróże autostopem 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/2-1181x1654.jpg

Abdullah

lektor języka angielskiego
I am a Cambridge CELTA graduate and have completed this education in the heartland of English Language, in Oxford. I have been working as a native-like speaker of English and teaching English as a second language for 3 years. My duty is to give the practical English to my students. I had a remarkable educational past in the UK. Now I am here to germinate this priceless knowledge of English in the lands of Poland only for you!
https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/nowicki-1181x1654.jpg

Bartłomiej

lektor języka angielskiego

Jak by tu siebie krótko i w nie-pierwszej osobie liczby pojedynczej ująć? Może tak:

Bartłomiej Nowicki. Z wykształcenia filolog-anglista, z zamiłowania Homo Sapiens. Absolwent m.in. przedszkola nr 9 w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zwierzę szkolne. Po uszy zakochany w swej córce ojciec. Miłośnik i kolekcjoner książek oraz dorodnych okazów czarnego humoru. Górołaz beskidofil. Niespełniony sybaryta. Anty-obskurant. Poprawny pesymista. Łowca absurdów spod znaku paranormalnej parapsychologii.

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/2014-08-18-14.58.14-1181x1654.jpg

Alina

lektor języka angielskiego

I’m an English teacher with 5-year experience and a CELTA certificate from Ukraine. Besides English I can speak Greek and Slovak. I love learning new languages as well as getting to know new people and cultures. I consider myself lucky as I has had the opportunity to live in four different countries (including the US, which I fell in love with:)) . In my free time I prefer working out and walking. But sometimes I just lie near my computer, watch TV-series and eat until I’m superfull 🙂

https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Malgorzata_glowka-1181x1654.jpg

Małgorzata

manager, lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: KRAPKOWICE
Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim i Uniwersytecie Śląskim. Wiedzę praktyczną zdobyłam w czasie studiów w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od dziecka kochałam język angielski i odkąd pamiętam chciałam zostać nauczycielem. Nie mam swojej ulubionej grupy wiekowej – zajęcia z dziećmi i młodzieżą dają mi tyle samo pozytywnej energii i satysfakcji co zajęcia z dorosłymi. W wolnym czasie lubię czytać, chodzić po górach, zajmować się rękodziełem i… uczyć się nowych języków.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/Marlena-Ziomek-1181x1654.jpg

Marlena

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE
Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Opolskim. Od 4 lat pracuję jako nauczycielka angielskiego. Lubię pracować zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Poza pracą wychowuję 2 letnią córkę. Interesuję się kulturą amerykańską, filmem i gotowaniem.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/aex-canada-1181x1654.jpg

Alex

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE, KRAPKOWICE, LEWIN BRZESKI
Hey! My name is Alex Karnitsky, and I’ve been living in Poland for about a year so far. I studied the Environmental Law program in the University of Saskatchewan, and completed my TEFL certification while in Budapest. I enjoy reading and playing some video games in my spare time, as well as practising my (admittedly rusty) Polish language skills. In my classes, you’ll find a relaxing and friendly atmosphere with some good and practical conversation. See you!
https://face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/ALICJA-TARASIUK-1181x1654.jpg

Alicja

metodyk, lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE
Jako filolog języka angielskiego uczę w ESB COLUMBUS od 11 lat. Prowadzę zajęcia z każdą grupą wiekową, od dzieci przedszkolnych po dorosłych, zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego, jak i technicznego. Udaje mi się łączyć pracę z przyjemnością, którą daje mi nauczanie innych i obserwowanie ich postępów. Poza prowadzeniem zajęć, zajmuję się również koordynacją kursów pod względem metodycznym oraz nadzoruję pracę lektorów. Szkoła Columbus jest dla mnie miejscem niesamowitych możliwości rozwoju osobistego oraz językowego dzięki codziennym kontaktom z całym wachlarzem ciekawych i kreatywnych osób. W wolnym czasie uwielbiam wycieczki plenerowe, jazdę na rowerze, a od niedawna każdą wolna chwilę z przyjemnością poświęcam mojej rocznej córeczce.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/magda-1181x1654.jpg

Magda

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: LEWIN BRZESKI
Jestem absolwentką Pedagogiki Resocjalizacyjnej na Uniwersytecie Opolskim oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Opolu. W Columbusie pracuję od ponad roku, prowadzę zajęcia na różnych poziomach z prawie wszystkimi grupami wiekowymi. W wolnych chwilach lubię czytać oraz słuchać muzyki relaksacyjnej.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2017/01/14182334_1382940375057883_1289631748_n-1181x1654.jpg

Joanna

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: OPOLE
Pochodzę z Trzebnicy, niewielkiego miasteczka pod Wrocławiem. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych typach szkół i w różnych miejscowościach w kraju i za granicą – w podstawowej i gimnazjalnej szkole publicznej w pobliżu miasta rodzinnego, następnie w jednej z poznańskich szkół wyższych oraz w publicznej szkole podstawowej w Londynie; ta ostatnia to jedyna szkoła, gdzie nie uczyłam języka angielskiego – byłam nauczycielem wczesnoszkolnym. Trzyletni pobyt w Londynie był niezwykle cennym i rozwijającym doświadczeniem. Jako lektor języka angielskiego w szkole ESB Columbus pracuję od 2009 roku. Prowadzę zajęcia z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, młodzieżą i dorosłymi. Z satysfakcją obserwuję, jak nasi uczniowie stają się pewnymi siebie i kompetentnymi rozmówcami. Interesuję się elementami socjologii, biologii, astronomii, psychologii oraz religiami świata.
https://www.face2face.pl/wp-content/uploads/2016/06/DSC0652-1181x1654.jpg

Mariola

lektor języka angielskiego, GRUPA FACE 2 FACE, oddział: PRÓSZKÓW
Ukończyłam filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Opolu. Od 4 lat uczę, najbardziej lubię pracę z dziećmi. W wolnym czasie lubię czytać, biegać, interesuję się również jazdą konną.

[/wr_column]