Heading hidden

 "Raz w roku wybierz się gdzieś, gdzie nigdy wcześniej nie byłeś" – Dalajlama

Zapraszamy na obozy językowe w Anglii - w Plymouth w Kornwalii lub Portsmouth na półwyspie Portsea!

W 2013 roku Face 2 Face, po uprzedniej wizycie i wnikliwym sparwdzeniu jakości oferowanych usług, podpisało umowę partnerską ze Szkołą Językową w Anglii - Meridian School of English. Szkoła Merdian posiada 2 oddziały w Kornwalii w Plymouth i w Portsmouth na półwyspie Portsea.   Kornwalia jest uznawana za najpiękniejszy region w Anglii. W roku W roku 2006 została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
Zobacz  Kornwalię i Plymouth 
Kornwalia_Wybrzezekornwalia klif

Portsmouth jest to miasto portowe na południu Anglii, kiedyś było ważnym portem marynarki wojennej. Współcześnie Portsmouth przykuwa uwagę pasjonatów historii morskiej Wielkiej Brytanii. W starej stoczni mogą oni zobaczyć kadłub Mary Rose, XVI-wiecznego żaglowca Henryka VIII, i liniowca HMS Victory, na którym zginął Horatio Nelson.

Zobacz Portsmouth

portsmouthz13394741Q,Portsmouth--Miasto-portowe

 Dlaczego Meridian?

Wybraliśmy szkołę Meridian, gdyż jest to szkoła z tradycją i dużym doświadczeniem. Istnieje od 1979 roku. Szkoła posiada akredytację British Council, co daje nam gwarancję bezpieczeństwa, wysoko wykwalifikowanej kadry, a co za tym idzie  usług szkoleniowych na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem szkoły jest bardzo atrakcyjne położenie. Pozwala to na połączenie wyjazdu edukacyjnego z przyjemnością zwiedzania!  szczegóły oferty

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Szkoła organizuje kursy dla dorosłych i młodzieży. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat (zgodnie  przepisami British Council). Dorośli mogą korzystać z usług szkoły przez cały rok, młodzież w okresie wakacji.

Zakwaterowanie i wyżywienie.

Uczestnicy kursu mieszkają u angielskich rodzin goszczących, które zapewniają pełne wyżywienie ( śniadania, lunch do szkoły i obiad). Rodziny dobierane są bardzo starannie i przed wyjazdem uczestnik kursu otrzymuje pełne informacje na temat rodziny. Dorośli mogą być zakwaterowani u rodzin angielskich lub w hotelach, wg życzeń.  

Nauka i zabawa!

Kursy dla grup młodzieżowych to 15 h dydaktycznych w tygodniu prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę native speakers. Każdego popołudnia zorganizowane są wycieczki lokalne, natomiast w soboty są to wycieczki całodniowe np do Londynu, Bath lub Exeter - zobacz załącznik pdf. Dorośli mogą rozbudować plan tygodnia do 19 lub 25 godzin dydaktycznych. Program wycieczek Plymouth Program wycieczek Portsmouth

Dojazd

Grupy zorganizowane mają zagwarantowaną opiekę lektora ze szkoły Face 2 Face. Osoby udające się indywidualnie mogą liczyć na transfer z lotniska lub z wyznaczonego miejsca w Anglii.  

Cena

Cena uzależniona jest od liczby godzin lekcyjnych oraz wybranych wycieczek. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji - zapraszamy - 604 658 921.