Heading hidden

 "Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo." - Phil Bosmans
Logo_duze

Mój syn wyjechał wraz z rodziną do Anglii na stałe. Sama wizja podróży samolotem do obcego kraju napawała mnie strachem, gdyż w języku angielskim potrafiłam wypowiedzieć raptem 3 słowa. Miałam do wyboru pozostać w Polsce lub nauczyć się angielskiego i odwiedzać swoją rodzinę przynajmniej raz w roku. Tak trafiłam do Szkoły Językowej Face 2 Face. Było to 5 lat temu, a od 3,5 roku jeżdżę do Anglii całkowicie sama, robię zakupy i rozmawiam z ludźmi. Polecam naukę Metodą DIrect, dzięki której przełamałam barierę w komunikacji i zaczęłam rozumieć anglików na ulicy! Face 2 Face to świetna szkoła. Dziś czytam już książki po angielsku i w ten sposób poznaje nowe słówka. Na naukę nigdy nie jest za późno, wystarczy chcieć.

Wiesia Hulbój z Porąbki
Wiesia Hulbój z Porąbki

Od 3 lat uczęszczam do Face 2 Face na lekcje z języka angielskiego. Najbardziej lubię jak gramy w gry językowe, śpiewamy angielskie piosenki i uczymy się słówek z bajek. W okresie wakacji przychodzę tu na półkolonie. Na pewno nadal będę chodzić do Face 2 Face! Jest tu bardzo fajnie i teraz dostaje w szkole szóstki i piątki z angielskiego!

Amelka Grubka
Amelka Grubka Uczennica

Córka wróciła z obozu bardzo zadowolona. Bardzo podobała się jej miejscowość, piaszczysta plaża oraz zajęcia - najmilej wspomina pokaz mody przygotowany przez młodzież, quizy, zabawę w podchody oraz zajęcia języka angielskiego prowadzone przez lektorów z Chin. Dla córki był to pierwszy taki wyjazd, podczas którego córka miała ciągły kontakt z językiem angielskim. Po powrocie mówi płynniej, poprawiła się wymowa, czuje się pewniej w nauce w szkole – ma lepsze oceny.

Maja Wójcik
Maja Wójcik

Wasze opinie są dla nas ważne