fbpx

Półkolonie Krapkowice

INFORMACJE O PÓŁKOLONIACH 

Dla kogo są nasze półkolonie?

Półkolonie językowe w FACE 2 FACE to bogaty program wypoczynku, aktywizujący dzieci językowo, ruchowo i umysłowo.

Każdy turnus składa się z 5 dni fascynujących zajęć, zabaw i atrakcji, przygotowanych z myślą o potrzebach naszych młodych uczestników, ale również o rodzicach, którzy pragną, aby ich dzieci spędziły aktywne, mądre i kreatywne wakacje.

Do wspólnego wypoczynku zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

NASZE PÓŁKOLONIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ŚWIETNA ZABAWA

Co zyska twoje dziecko dzięki półkoloniom? 

POKOCHA NAUKĘ ANGIELSKIEGO 

Jak sprawić, aby nauka sprawiała Twojemu dziecku przyjemność? W FACE 2 FACE uczymy języka angielskiego poprzez zabawę i zajęcia oparte na najpopularniejszych wśród dzieci tematykach. Tworząc budowle z klocków LEGO, nauczymy się słownictwa związanego z przestrzenią architektoniczną, a zamieniając się w postaci z ulubionych gier, poznamy słownictwo związane z naszym otoczeniem.

ROZWINIE UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA

Logiczne myślenie jest jednym z kluczowych elementów w prawidłowym rozwoju dziecka. To właśnie dzięki tej umiejętności potrafimy wyciągać wnioski, rozwiązywać problemy i podejmować słuszne decyzje. Każda półkolonia tematyczna rozwija logiczne myślenie  poprzez zabawę, konstruowanie i wykonywanie specjalnie stworzonych zadań.

UWIERZY W SIEBIE 

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Sukces odnoszą ci, którzy potrafią zmusić się do pracy.” Nasze zajęcia to świetna zabawa, za którą kryje się skrupulatna praca. Wykonywanie misji z popularnych gier komputerowych czy dobieranie odpowiednich składników do magicznego eliksiru to przede wszystkim wprawienie szarych komórek w ruch.

ODKRYJE SWOJE PASJE

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zapalony gamingowiec, dziewczynka z pasją do projektowania lub przyszły architekt. Na półkoloniach nie tylko rozwijamy już zaistniałe w życiu dziecka pasje, ale także pomagamy odkryć je, tym, którzy jeszcze nie znaleźli swojego hobby. 

POTRENUJE WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ I KREATYWNOŚĆ 

Einstein mawiał, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. To ona sprawia, że dziecko kreuje swój świat od najmłodszy lat. Dlaczego więc jej nie wspomóc? Każdy turnus półkolonii przeniesie uczestników do tematycznego świata, w którym będą musieli tworzyć, realizować i wykonywać przeróżne zadania.

ZDOBĘDZIE NOWE ZNAJOMOŚCI

Niektóre dzieci z łatwością nawiązują relacje z rówieśnikami, innym przychodzi to trochę trudniej. Na półkoloniach w FACE 2 FACE Twoje dziecko będzie miało okazję nie tylko poznać swoich rówieśników i nawiązać nowe przyjaźnie, ale także nauczy się efektywnej pracy w grupie.

TERMIN

Każdy turnus trwa 5 dni (od poniedziałku do piątku).

Każdy tydzień to inny rodzaj półkolonii, a ich termin uzależniony jest od wyboru danej tematyki. 

Zajęcia prowadzone są od 8:00 do 16:00.

CENA ZAWIERA

10h zajęć językowych;

zajęcia tematyczne ;

wyżywienie;

opiekę wykwalifikowanej kadry;

ubezpieczenie NNW;

część materiałów plastycznych.

WYŻYWIENIE

Wyżywienie składa się z dwudaniowego obiadu, który dostarczać będzie nam catering. W ciągu całego dnia dzieci będą mieć również dostęp do wody mineralnej. 

Organizujemy półkolonie marzeń!

LOGO1

CO MAMY W PLANIE? 

Zapoznaj się z tematyką tegorocznych półkolonii.

EKSPERYMENTALNE - lp (1)

EKSPERYMENTALNE REWOLUCJE

W tym roku zrewolucjonizujemy świat nauki! Własnoręcznie stworzymy uwielbiane przez wszystkie dzieci, różnokolorowe slime’y. Sprawimy, że spadnie kolorowy deszcz, a w szklance wody powstanie … burza.

W programie m.in:

– fabryka glutożelków,

– zabawy z suchym lodem,

– laboratorium wyobraźni,

– tworzenie tęczy.

LIMIT MIEJSC: 15 osób

12 – 16.07.2021

DOOKOŁA ŚWIATA

Kto z nas nie uwielbia podróżować? W te wakacje zabieramy naszych małych podróżników na niezwykłą, 5-dniową wyprawę dookoła świata. Każdy dzień to inny kraj i kontynent, inna kultura, ludzie i nowe przygody…

W programie m.in:

– wspólne odkrywanie niesamowitych zakamarków Stanów Zjednoczonych,

– wirtualny spacer wzdłuż Muru Chińskiego,

– quizy i konkursy małych podróżników,

– ciekawostki na temat każdego kraju,

– crafty i tematyczne prace plastyczne.

LIMIT MIEJSC: 15 osób

5 – 9.07.2021

dookoła świata- lp-2 (1)

NASZE PÓŁKOLONIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ŚWIETNA ZABAWA

CO ZAPEWNIAMY W RAMACH PÓŁKOLONII?

10H ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH

Naszą misją jest zapewnienie atrakcyjnego dla dzieci wypoczynku, ale przede wszystkim skuteczna nauka angielskiego poprzez zabawę i naturalną, obcojęzyczną konwersację z rówieśnikami.

OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEJ KADRY

Nasza kadra wyróżnia się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem w codziennej pracy z dziećmi. Zajęcia poprowadzą polscy lektorzy i native spekarzy, dzięki czemu Twoje dziecko dodatkowo otoczy się językiem angielskim.

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA 

Nawet dorosły, niekiedy potrzebuje się czuć doceniony, dlatego w przypadku dzieci jest to arcyważna kwestia! Za ogrom pracy i wytrwałość, każdy uczestnik po zakończonej półkolonii otrzyma od nas certyfikat uczestnictwa oraz nagrodę – niespodziankę.

PYSZNE WYŻYWIENIE 

Wszyscy wiemy jak ciężko jest trafić w dziecięcy kulinarny gust. Z myślą o naszych uczestnikach, wybraliśmy catering, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wygórowanych kubków smakowych. Pychota.

MNÓSTWO FRAJDY 

Po kilkunastu latach pracy z dziećmi wiemy, jak sprostać ich wymaganiom. Każde dziecko jest inne, ale wszystkie łączy jedna rzecz – aktywna i pełna wrażeń zabawa. Właśnie dlatego nasze półkolonie stoją pod hasłem „Mądre i aktywne wakacje Twojego dziecka”.

KILKA SŁÓW O NAS 

Co o naszych półkoloniach sądzą inni?

CENA LAST MINUTE!!

550ZŁ

Nie czekaj,  zapisz swoje dziecko

już teraz.

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc!

ZADZWOŃ 

+48 608 024 316

NAPISZ

biuro@face2face.pl

Wirtualny sekretariat