UCZYMY PRAKTYCZNEJ KOMUNIKACJI W JĘZYKU OBCYM

Rozpoczynamy zapisy na rok 2024/2025! 

 

Już 13 maja startujemy z wczesnymi zapisami na kolejny rok szkolny w naszej szkole językowej. Właśnie teraz masz szansę dołączyć do grona Early Birds – tych, którzy nie czekają, ale chwytają okazję za skrzydła!

Zapis first minute zagwarantuje Ci PAKIET GWARANCJI:

1. Gwarancję niższej ceny niż przy zapisie wrześniowym.
2. Gwarancję miejsca w grupie w dogodnym terminie.
3. Gwarancję SATYSFAKCJI – gwarantujemy, że nauczymy Cię języka, ale możesz również zrezygnować bezpłatnie w ciągu 3 pierwszych lekcji.

Chcesz skorzystać?! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony.

UWAGA: Jeśli chciałbyś sprawdzić, czy Twoje dziecko w wieku przedszkolnym jest gotowe na naukę angielskiego – odbierz dla niego pakiet adaptacyjny! Więcej: pakiet adaptacyjny

Oto nasza oferta:

Baner na lp - (1)

DZIECI 2 – 12 LAT 

Oferta dla dzieci 

TEDDY EDDIE

Angielski dla dzieci 2 – 7 lat 

TEDDY EDDIE (dzieci 2-7)

Angielski z wesołym misiem, który mieszka w śmierdzącej skarpecie, to ambitna i niebanalna metoda nauczania dla dzieci od 2 do 7 lat. 5000 słów to zasób, jakim posługuje się przeciętny Amerykanin. Dzięki metodzie Teddy Eddie, dziecko poznaje pierwsze 2000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki. Jej głównym założeniem jest „zanurzenie się w języku”. 

SAVVY ED

Angielski dla dzieci 7 – 10 lat 

SAVVY ED (dzieci 8-12)

Metoda Savvy Ed przeznaczona jest do uczenia języka angielskiego dzieci, które w wieku przedszkolnym (2-7 lat) uczestniczyły w ambitnych kursach językowych, takich jak Teddy Eddie. W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować, gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata.

DIRECT KIDS

Angielski dla dzieci 8 – 12 lat 

DIRECT KIDS

Kiedy dziecko chętnie i aktywnie bierze udział w zajęciach jego mała główka przyswaja języki obce równie szybko, jak mowę ojczystą. Właśnie dlatego łączymy świetną zabawę z nauką, dzięki czemu mali poligloci przyswajają słówka i całe zwroty, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Szczególny nacisk w metodzie DIRECT KIDS  kładziemy na mówienie oraz słuchanie

NASTOLATKI  +13 LAT 

Oferta dla nastolatków 

DIRECT TEENS

Angielski dla nastolatków +13 lat 

DIRECT TEENS

W metodzie DIRECT TEENS łączymy zalety metody bezpośredniej i komunikacyjnej, co pomaga młodemu słuchaczowi opanować szybko i w przyjemnej atmosferze najważniejsze umiejętności językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu. Utrwalamy także gramatykę oraz słownictwo w naturalnych kontekstach życia codziennego. Praktykujemy nowoczesne i przydatne słownictwo oraz bazujemy na interesujących i dostosowanych do potrzeb nastolatków programie.

KURS ÓSMOKLASISTY

Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

KURS ÓSMOKLASISTY

Nasz kurs powstał z myślą, aby dziecko mogło skupić się na tym co naprawdę ważne. Pomagamy w usystematyzowaniu zdobytej wiedzy i poszerzamy ją o słownictwo pomocnicze, a dzięki systematycznym powtórkom – utrwalamy. Kurs językowy wzbogaciliśmy o program Odyseja Neuronów opierający się na technikach szybkiego czytania i uczenia się, który rozwija pełen potencjał mózgu poprzez wspieranie wszystkich obszarów inteligencji wielorakiej. 

KURS MATURALNY

Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu dojrzałości

KURS MATURALNY

Podczas kursu gruntownie przygotujesz się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego z uwzględnieniem kluczowych kompetencji językowych oraz usystematyzujesz i poszerzysz wiedzę językową zdobytą w trakcie dotychczasowej nauki. Kurs językowy wzbogaciliśmy o program Odyseja Neuronów opierający się na technikach szybkiego czytania i uczenia się, który rozwija pełen potencjał mózgu poprzez wspieranie wszystkich obszarów inteligencji wielorakiej. 

TEDed Club

Zajęcia przygotowujące do wystąpień publicznych

TEDed Club

Klub TEDed jest częścią amerykańskiej marki konferencji naukowych TED. Ma on na celu zrzeszenie i rozwijanie talentów osób chcących przygotować się do wygłaszania publicznych przemówień w języku angielskim.

Kurs jest darmowy.

DOROŚLI  

Oferta dla dorosłych  

DIRECT ENGLISH

Angielski dla dorosłych

DIRECT ENGLISH

Metoda DIRECT ENGLISH for adults jest szybka i skuteczna, dzięki czemu pozwala osiągnąć bardzo dobre rezultaty! Głównym celem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych. To prowadzi do myślenia w języku, którego się chcemy nauczyć, a dzięki temu łatwości w posługiwaniu się nim w praktyce.

INNE JĘZYKI

Hiszpański, włoski, niemiecki, norweski lub francuski

INNE JĘZYKI

Angielski opanowałeś do perfekcji? A może po prostu chcesz nauczyć się innego języka? Żaden problem! Uczymy również włoskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy norweskiego. Zasada nauki dokładnie ta sama, jak w przypadku angielskiego – komunikacja to podstawa!

SAM WYBIERASZ JAK WOLISZ SIĘ UCZYĆ 

Rodzaje zajęć

ZAJĘCIA STACJONARNE

ZAJĘCIA STACJONARNE 

Uwielbiamy kontakt face to face z naszymi kursantami, dlatego niezwykle się cieszymy kiedy wybieracie zajęcia stacjonarne, a my możemy was gościć w progach naszych szkół!

ZAJĘCIA ONLINE

ZAJĘCIA ONLINE 

Zajęcia online to wygodne rozwiązanie dla zabieganych osób. W FACE 2 FACE możesz uczyć się z dowolnego miejsca na świecie!

ZAJĘCIA HYBRYDOWE

ZAJĘCIA HYBRYDOWE

Dopadło Cię przeziębienie albo wyjechałeś na wakacje ale nie chcesz tracić zajęć? Nie ma problemu! Połącz się poprzez platformę online i dołącz do reszty grupy!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy