W Arktycznej Krainie

Radosne i aktywne ferie Twojego dziecka

Dla kogo są nasze półkolonie?                                                   

Ferie zimowe to czas, na który każde dziecko czeka z utęsknieniem. Warto więc, aby zamiast w domu i przed komputerem, spędziły go w gronie rówieśników – radośnie, mądrze i aktywnie. 

Zimowe półkolonie w FACE 2 FACE to bogaty program wypoczynku, aktywizujący dzieci językowo, ruchowo i umysłowo.

Każdy turnus składa się z 5 dni fascynujących zajęć, zabaw i atrakcji, przygotowanych z myślą o potrzebach naszych młodych uczestników, ale również o rodzicach, którzy pragną, aby ich dzieci spędziły niezapomniane ferie.

W półkoloniach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

67af940c-35bc-49fe-a918-e89826a687d3
IMG_6174

Kiedy odbywają się turnusy? 

icons8-calendar-1-96

Krapkowice, ul. Sienkiewicza 9

31.01 – 04.02.2022

Co mamy w planie? 

5L1A0917-1030x687

WYCIECZKI

W POWIETRZU – fikołki i wyskoki na najlepszych w regionie trampolinach i dmuchańcach. Jednym słowem uwielbiana przez dzieci HOPLANDIA w Opolu. 

NA LĄDZIE – spacer do pobliskiego Kina i mnóstwo wrażeń filmowych. W programie również
Bitwa na śnieżki i zabawy na wolnym powietrzu.

W WODZIE – szaleństwo i zabawa na basenie.

robotyka

BLOK ZAGADKOWY 

Logiczne zagadki są jedną z najbardziej skutecznych metod na rozwijanie myślenia i inteligencji. Takie nietypowe zadania są świetną gimnastyką mózgu. Tegoroczna zima przyniesie nam więc sporo mroźnych sekretów. Odkryjemy je zamieniając się w zawodowych detektywów, rozszyfrowując tajne wiadomości oraz tropiąc ślady dzikich zwierząt. Dowiemy się kto dokonał tajemniczej zbrodni i czy główny podejrzany w sprawie kłamał podczas przesłuchania. Czy będziemy mogli zatem nazwać się mistrzami obserwacji, logiki i intuicji? 

Staś

KLUB GIER PLANSZOWYCH 

Gry, łamigłówki i ciekawostki. W naszym Klubie gier planszowych poćwiczymy szare komórki, będziemy uczyć się zdrowej rywalizacji, poczujemy również jak wielką wartość niesie ze sobą umiejętność współpracy. 

elsa

BLOK FILMOWO – ARTYSTYCZNY

Podczas zajęć z tego bloku tematycznego, będziemy mogli przenieść się w niezwykły, filmowy świat, a także zamienić się w prawdziwych artystów. Nasza kreatywność wyniesie się na szczyty podczas tworzenia prawdziwych arcydzieł z plasteliny i wycinanek. W ruch wprawimy również wyobraźnię, dzięki której uda nam się wyreżyserować własny film! 

robotyka-4

BLOK EKSPERYMENTALNY

Zabawy badawcze są idealną okazją do kształtowania nowych operacji umysłowych, takich jak  analiza, synteza, porównywanie i uogólnianie. Przy okazji dzieci rozwijają umiejętność krytycznego myślenia, wytrwałość, koncentrację uwagi, spostrzegawczość oraz poszerzają horyzonty myślowe. W naszym bloku eksperymentalnym wyhodujemy solne kryształy, stworzymy zimowego slime’a oraz spowodujemy, że powstanie prawdziwa śnieżna burza! 

NASZE PÓŁKOLONIE TO COŚ WIĘCEJ NIŻ ŚWIETNA ZABAWA

Co zyska twoje dziecko dzięki półkoloniom?

POKOCHA NAUKĘ ANGIELSKIEGO 

Jak sprawić, aby nauka sprawiała Twojemu dziecku przyjemność? W FACE 2 FACE uczymy języka angielskiego poprzez zabawę i zajęcia oparte na najpopularniejszych wśród dzieci tematykach. Tropiąc ślady przestępców, poznamy angielskie wyrażenia związane z zawodem detektywa, a zamieniając szkołę w laboratorium chemiczne, nauczymy się „wybuchowych” słówek.

ROZWINIE UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA

Logiczne myślenie jest jednym z kluczowych elementów w prawidłowym rozwoju dziecka. To właśnie dzięki tej umiejętności potrafimy wyciągać wnioski, rozwiązywać problemy i podejmować słuszne decyzje. Nasze półkolonie rozwijają logiczne myślenie poprzez zabawę, rozwiązywanie zagadek i wykonywanie eksperymentów.

UWIERZY W SIEBIE 

„Wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Sukces odnoszą ci, którzy potrafią zmusić się do pracy.” Nasze zajęcia to świetna zabawa, za którą kryje się skrupulatna praca. Wykreowanie własnego zakończenia baśni, czy dobór odpowiednich składników do stworzenia burzy śnieżnej to przede wszystkim wprawienie szarych komórek w ruch.

ODKRYJE SWOJE PASJE

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zapalony sportowiec, dziewczynka z pasją do cukiernictwa lub przyszły chemik. Na półkoloniach nie tylko rozwijamy już zaistniałe w życiu dziecka pasje, ale także pomagamy odkryć je, tym, którzy jeszcze nie znaleźli swojego hobby. 

POTRENUJE WYOBRAŹNIĘ PRZESTRZENNĄ I KREATYWNOŚĆ 

Einstein mawiał, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. To ona sprawia, że dziecko kreuje swój świat od najmłodszy lat. Dlaczego więc jej nie wspomóc? Każdy dzień półkolonii przeniesie uczestników do tematycznego świata, w którym będą musieli tworzyć, realizować i wykonywać przeróżne zadania.

ZDOBĘDZIE NOWE ZNAJOMOŚCI

Niektóre dzieci z łatwością nawiązują relacje z rówieśnikami, innym przychodzi to trochę trudniej. Na półkoloniach w FACE 2 FACE Twoje dziecko będzie miało okazję nie tylko poznać swoich rówieśników i nawiązać nowe przyjaźnie, ale także nauczyć się efektywnej pracy w grupie.

IMG_6167

Co zawiera nasza oferta?

„W Arktycznej Krainie” to zimowe półkolonie, na które składają się:

  • zajęcia językowe,
  • zajęcia tematyczne,
  • wycieczki,
  • całodzienna opieka wykwalifikowanej kadry,
  • ubezpieczenie NNW,
  • wyżywienie (jednodaniowy obiad). 

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie szkoły w Krapkowicach, przy ul. Sienkiewicza 9.

Ile kosztuje turnus? 

629zł

Cena turnusu przy zapisie do 20.12.2021

699zł

Cena turnusu przy zapisie do 10.01.2022

Co zapewniamy w ramach półkolonii? 

10H ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH

Naszym celem jest zapewnienie atrakcyjnego dla dzieci wypoczynku, ale przede wszystkim skuteczna nauka angielskiego poprzez zabawę i naturalną, obcojęzyczną konwersację z rówieśnikami.

PYSZNE WYŻYWIENIE 

Wszyscy wiemy jak ciężko jest trafić w dziecięcy kulinarny gust. Z myślą o naszych uczestnikach, wybraliśmy catering, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wygórowanych kubków smakowych. Pychota.

OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEJ KADRY

Nasza kadra wyróżnia się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem w codziennej pracy z dziećmi. Zajęcia poprowadzą polscy lektorzy i native spekarzy, dzięki czemu Twoje dziecko dodatkowo otoczy się językiem angielskim.

MNÓSTWO FRAJDY 

Po kilkunastu latach pracy z dziećmi wiemy, jak sprostać ich wymaganiom. Każde dziecko jest inne, ale wszystkie łączy jedna rzecz – aktywna i pełna wrażeń zabawa. Właśnie dlatego nasze półkolonie stoją pod hasłem „Radosne i aktywne ferie Twojego dziecka”.

NOWOCZESNĄ SIEDZIBĘ

Półkolonie odbędą się w nowej siedzibie FACE 2 FACE (Kęty, ul. Żwirki i Wigury 2), gdzie zapewniamy Państwa dzieciom przestronne i klimatyzowane sale, odrębne miejsce do spożywania posiłków, ogrodzony, zielony teren wokół szkoły oraz miejsce do gier na zewnątrz.

CERTYFIKAT UCZESTNICTWA 

Nawet dorosły, niekiedy potrzebuje czuć się doceniony, dlatego w przypadku dzieci jest to arcyważna kwestia! Za ogrom pracy i wytrwałość, każdy uczestnik po zakończonej półkolonii otrzyma od nas certyfikat uczestnictwa oraz nagrodę – niespodziankę.

Co mówią o nas inni? 

Nie czekaj, zapisz swoje dziecko już teraz!

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.