fbpx

Zimowisko z FACE 2 FACE

Face 2 Face – UNPLUGGED

czyli w te ferie elektronice mówimy NIE!

Czy Twoje dziecko jest już zmęczone zajęciami online?

Może obawiasz się, że zbyt dużo czasu spędza przed ekranem?

Chciałbyś, aby okres ferii spędziło aktywnie, na świeżym powietrzu, przebywając w towarzystwie innych dzieci?

 

Jeżeli odpowiedź brzmi “TAK”, zapoznaj się z planem naszego zimowiska!

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8 – 12 lat.

2 TURNUSY!

04 – 08.01.2020

11 – 15.01.2020

Zimowisko z FACE 2 FACE to bogaty program zawierający 5 dni, 5 bloków tematycznych, a w tym rozgrywki w ping – ponga, piłkarzyki i bilard, potrenujemy angielski w kosmicznych misjach inspirowanych popularną grą AMONG US. Wyruszymy na zimowe eskapady jeździć na nartach, sankach a także karmić alpaki.

Zobacz szczegółowy plan!

ENGLISH WITH AMONG US

 

Kosmiczna misja inspirowana grą Among Us ! Język angielski w świecie gry bijącej obecnie rekordy popularności. Do wykonania mamy aż pięć misji. Nasza Szkoła zamieni się w galaktykę, a my będziemy podróżowali po niej  statkiem kosmicznym, w której odbywać się będą tajne misje!

 Aby je zrealizować, każdy uczestnik wcieli się w postać z gry Among US.  Podczas tej gry będziemy ćwiczyć angielski, który jest niezbędny, aby ukończyć zadania!

 W Face 2 Face uwielbiamy uczyć języka w niekonwencjonalny sposób i wiemy, że dzieci poprzez udział w grach i zabawach zapamiętują zdecydowanie więcej!

BOARD GAMES CLUB

Klub gier planszowych to miejsce, gdzie uczymy się logicznego myślenia, kształtujemy potencjał intelektualny oraz cieszymy się ze zdrowej rywalizacji. Czujemy  również jak wielką wartość niesie możliwość współprac. Z tego też powodu w Face 2 Face kładziemy nacisk na  wspólne rozwiązywanie problemów.

 

LET’S PLAY

Istny raj dla miłośników gier zręcznościowych, takich jak ping – pong oraz bilard! Nie bez powodu wybraliśmy właśnie te gry! Grając w bilard ćwiczymy cierpliwość, koncentrację, wyobraźnię przestrzenną. Ping – pong zaś doskonali koordynację ruchową, stymuluje śródmóżdże, pobudza do pracy mózg i poprawia intelekt! Natomiast nad precyzją, szybkością i zwinnością popracujemy grając w piłkarzyki! Grajmy więc!

CURIOUS GEORGE CLUB

 

Z ciekawskim Georgiem będzie się działo! Przygotował on dla nas całą masę ciekawych tematów, które będziemy wspólnie omawiać. Dowiemy się:

Dlaczego żarówka świeci?

Jak to się dzieje, że lodówka chłodzi?

Przedyskutujemy ciekawe tematy np. czy wolontariat może być kluczem do sukcesu? Jak można zostać wolontariuszem?

Wspólnie zaprogramujemy własny szyfrator oraz wykonamy model poduszkowca!

Z Georgem udamy się również na zdrowe zakupy i wraz z jego aplikacją sprawdzimy kody naszych ulubionych produktów. Dowiem się także co kryją w sobie kolorowe żelki, chipsy i batoniki. Będzie się działo!

ZIMOWE WYPRAWY 

 

W planie mamy dwie wyprawy – jedna na Czarny Groń, gdzie na Polanie Pingwina oddamy się zimowym szaleństwom a druga to nasze ulubione miejsce w górach, gdzie mieszkają dwa urocze alpaki! Wyprowadzimy je na spacer do lasu i pogłaszczemy po milusiej czuprynie. W nagrodę nakarmimy je pysznymi marchewkami! Już nie możemy się doczekać tej wyprawy!

Co jeszcze?

Liczymy na co nieco śniegu i zabawy w naszym przyszkolnym ogrodzie. Jeżeli tylko dopiszę aura powstanie w nim niejedno iglo, grono bałwanów i kto wie, jakie jeszcze inne kształty uda nam się ulepić! Na zewnątrz zaprowadzi nas także jedna z map “Among Us”! Stawiamy na ruch na świeżym powietrzu, to jest pewne!

Każdy, kto spędza z nami wakacje lub ferie wie, że może liczyć na pyszny dwudaniowy obiad, kącik Master Chefa i wspólne pichcenie! Co powiecie na gofry, może tortillę albo po prostu pyszną gorącą czekoladę po zimowej wyprawie! O tym zdecydujemy na miejscu! 

2 TURNUSY

I. 4.01 – 8.01.2021

II. 11.01  – 15.01.2021

Każdy turnus trwa 5 dni (poniedziałek – piątek). Zajęcia odbywają się od 8:00 do 16:00.

CO WCHODZI W CENĘ KAŻDEGO TURNUSU?

zajęcia dydaktyczne;

całodzienna opieka;

wyżywienie (dwudaniowy obiad);

wyjazdy terenowe;

ubezpieczenie NNW.

LOKALIZACJA

Zimowisko odbywać się będzie w siedzibie szkoły w Kętach przy ul. Żwirki i Wigury 2. Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi salami, dużym, ogrodzonym terenem wokół szkoły oraz kawiarnią i osobnym miejscem do spożywania posiłków.

KOSZT

Cena turnusu to 620zł.

Przy zapisie dziecka na dwa tygodnie, cena jednego turnusu wynosi 580zł.

UWAGA!

Zostało już tylko 5 miejsc na 1 turnus (04 – 08.01.2021) i 3 miejsca na drugi turnus (11-15.01.2021)!

Kto będzie opiekował się Twoim dzieckiem? 

Joanna Sprężyna 

Language coach w FACE 2 FACE od 12 lat, opiekun metody Teddy Eddie w naszych oddziałach, skarbnica pomysłów i doświadczenia.

Paul Kay 350x350px

Paul Key

Native speaker pochodzący z Szkocji. Pracuje w FACE 2 FACE już od 10 lat. Niejeden nauczyciel może zazdrościć mu kreatywności, bezbłędnego poczucia humoru i podejścia do nauczania.

Hanna Gołofit 

Zagościła w naszych murach 3 lata temu. Magister filologii angielskiej ze znakomitym podejściem do dzieci. Młoda krew, świeże spojrzenie na nauczania i nowoczesne pomysły – to właśnie Hania wniosła do FACE 2 FACE.

Do zamknięcia zapisów zostało niewiele czasu! 

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Zobacz jak bawiliśmy się na tegorocznych półkoloniach!

Posłuchaj co sądzą o nas dzieci i rodzice

Wirtualny sekretariat