Direct Kids 

Nauka języka z naciskiem na komunikację

METODA STWORZONA DO KOMUNIKACJI 

Czym jest metoda DIRECT KIDS? 

Angielski dla dzieci jest przygodą, interakcją z rówieśnikami podczas, której mali poligloci przyswajają zwroty i słówka, nawet nie zdając sobie z tego sprawy! Wszystko dzięki temu, że nauka wkomponowana jest w zabawę, angażuje ona wszystkie zmysły dzieci i motywuje małych uczniów do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Kiedy dziecko chętnie i aktywnie bierze udział w zajęciach jego mała główka przyswaja języki obce równie szybko, jak mowę ojczystą.

Metoda DIRECT KIDS jest szybka, skuteczna i elastyczna, dzięki czemu pozwala nie tylko osiągnąć bardzo dobre rezultaty, ale przede wszystkim łączyć świetną zabawę z nauką!

Zrzut ekranu 2021-05-7 o 10.39.43

KORZYŚCI Z NAUKI

Dlaczego warto uczyć się metodą DIRECT KIDS?

icons8-group-task-96

PRAKTYKA 

Metoda Direct kładzie bardzo duży nacisk na słuchanie i mówienie. Ponad 90% czasu na zajęciach przeznaczamy na komunikację, czyli pracę ustną z lektorem oraz resztą grupy. Polega ona na ciągłym zadawaniu pytań oraz odpowiadaniu na nie. Stopień ich trudności jest dostosowany do poziomu językowego kursanta.

icons8-slideshare-96

ZAJĘCIA 

Zajęcia prowadzone są prawie wyłącznie w języku obcym, dzięki czemu nauka jest najskuteczniejsza. Języka obcego należy uczyć się podobnie, jak dziecko, przyswajające język ojczysty. Uczeń najpierw słyszy słowa, następnie wypowiada je, naśladują lektora, a na końcu poznaje pisownię.

icons8-faq-96

ODRUCHY JĘZYKOWE 

Aby przełamać swoje bariery językowe, należy mówić płynnie, nie zastanawiając się. Dzięki temu możemy pozbyć się nawyku dosłownego tłumaczenia z języka polskiego, który bardzo utrudnia mówienie w naturalnym tempie. Właśnie dlatego, znaczna część lekcji przeznaczona jest na zadawanie pytań, tak aby ćwiczyć przerobiony dotychczas materiał.

icons8-report-card-96

POPRAWNOŚĆ

Lektor kładzie nacisk na poprawność wypowiedzi pod każdym względem. Ważne jest, aby od początku nauki, praktykować samodzielną wypowiedź, bez względu na to czy popełniamy błędy. Od razu po wypowiedzi są one korygowane przez nauczyciela. Zasady gramatyczne pojawiają się na późniejszym etapie nauki i są one ćwiczone również w kontekście zdań.

icons8-refresh-96

SYSTEMATYCZNE POWTÓRKI 

Tajemnicą sukcesu są systematyczne powtórki. To dzięki nim, nauka jest szybsza i efektywniejsza. Metoda DIRECT zakłada aż 4-5krotne powtórki przerobionego materiału, które sprawiają, że uczeń nie tylko lepiej przyswaja treści, lecz buduje umiejętność odruchowego myślenia w języku obcym.

PODRĘCZNIK TO NIE WSZYSTKO

Jak uczymy

w FACE 2 FACE? 

Angielski dla dzieci
icons8-trust-96

Skutecznie

Nie trzymamy się sztywnych zasad. Oprócz podręcznika wykorzystujemy wiele narzędzi, gier, zabaw i aplikacji, aby nauka nie były nudna. Pobudzamy kreatywność i wyobraźnię, dzięki czemu możesz być stale skupiony.

icons8-micro-96

Śpiewamy, rymujemy, przebieramy się

A wszystko po to, aby móc w zabawę niepostrzeżenie wpleść elementy nauki; piosenki oraz rymowanki to najlepsza i najprzyjemniejsza forma utrwalania i powtarzania słownictwa; jest również nieporównywalnie bardziej efektywna niż standardowe „zakuwanie”.

icons8-physics-96

Zgadujemy, odkrywamy, motywujemy do myślenia

Dzięki quizom i zagadkom dzieci skupiają się na zabawie, a angielski traktują jako narzędzie pozwalające im zdobyć cel. Bezwiednie więc wytężają swoje umysły, aby jak najwięcej i jak najszybciej zapamiętać. Dopiero wtedy zachodzi najważniejszy proces kodowania.

icons8-team-96

Prowadzimy z dziećmi zabawy ruchowe, konkursy językowe, quizy

W większości dzieci są kinestetykami, oznacza to, że nie uczą się siedząc „na baczność”, tylko poprzez ruch i zabawę, dlatego też dobrze ukierunkowane zabawy ruchowe genialnie wspomagają proces zapamiętywania.

STOSUJEMY NOWOCZESNE TECHNIKI NAUCZANIA 

Mamy patent na skuteczną naukę!

QUIZLET

Jeśli nauka słówek kojarzy ci się z monotonnym wkuwaniem z niekończącej się, czarno-białej listy, to może oznaczać tylko jedno: nie poznałeś jeszcze supermocy naszej ulubionej aplikacji! Quizlet to najprostszy sposób na naukę, powtórkę i opanowanie materiału, którego uczysz się na zajęciach. Specjalnie z myślą o Was, Drodzy Kursanci, dodaliśmy już 1 142 zestawy do nauki!

icons8-google-200

GIMKIT

Nauka angielskiego przez zabawę? Tak, u nas w FACE 2 FACE to możliwe! Uwielbiana przez dużych i małych kursantów platforma Kahoot, wspiera proces nauczania za pomocą interaktywnych quizów, od których nie sposób się oderwać. Wiedza sama wchodzi do głowy!

KAHOOT

Czyli nasze najmłodsze dziecko w rodzinie ulubionych aplikacji! Gimkit przenosi grywalizację na zupełnie nowy poziom, gdzie musimy zmierzyć się z impostorami, uciekać przed lawą i nie dać się złapać podstępnym zombie. Dzięki kompatybilności z Quizletem utrwalamy słownictwo poznane na lekcji. Bo Gimkit i Quizlet to duet doskonały!

KONTAKT

Jak się z nami skontaktować? 

ZADZWOŃ 

500 742 102

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY 

Zapisz się już teraz!