CO TO JEST?

Odyseja Umysłu – kursy efektywnego uczenia się i szybkiego czytania

Jesteś już zmęczony ciągłym odrabianiem lekcji ze swoimi pociechami, a na samą myśl o czytaniu Twoje dziecko zaczyna ziewać? Nie martw się, mamy dla Was rozwiązanie! 

Odyseja Umysłu to program w 100% przyjazny mózgowi, który rozwija jego pełen potencjał poprzez wspieranie wszystkich obszarów inteligencji wielorakiej. Program stanowi integralną całość, pozwalającą na harmonijny rozwój wszystkich funkcji poznawczych i realizuje zasadę, w myśl której KAŻDE DZIECKO JEST NIEBYWALE MĄDRE.

Dzięki niemu jesteśmy w stanie wypracować umiejętność czytania z tempem przekraczającym 1000 słów na minutę przy zachowaniu pełnego rozumienia tekstu, a co bardzo ważne, cały program jest w 100% kompatybilny z nauczaniem języków obcych.

238059674_109504431443941_8672045704387253454_n

Dzieci z 1 i 2 klasy podstawowej

POCZĄTEK ODYSEI NEURONÓW

 

Nauka sprawności czytania, stymulowanie harmonijnego rozwoju wszystkich obszarów i poziomów inteligencji wielorakiej. Celem programu jest nabycie umiejętności uczenia się, poczucia kompetencji i pewności siebie.

 

Niestandardowe wymiary 600x600 px
Niestandardowe wymiary 600x600 px-2

Dzieci z klas starszych

MAŁA ODYSEJA NEURONÓW

Jest to kurs dedykowany dzieciom, które potrafią już biegle czytać. Przed nimi coraz więcej wyzwań stawianych w szkole, coraz obszerniejszy materiał i więcej przedmiotów. To dlatego potrzeba im umiejętności uczenia się. Kurs skonstruowany jest tak, aby każdy kursant wiedział, jak się uczyć, żeby się nauczyć oraz żeby proces nauki był przyjemny i efektywny.

 

Młodzież i dorośli 

ODYSEJA NEURONÓW

Jest to kurs dedykowany młodzieży i dorosłym. Zajęcia skonstruowane są tak, aby każdy kursant wiedział, jak się uczyć, żeby się nauczyć oraz żeby proces nauki był przyjemny i efektywny. Program Odyseja Neuronów budzi pasję poznawczą oraz rozwija wszechstronne uzdolnienia, nie tylko językowe. 

Niestandardowe wymiary 600x600 px-3