O nas

U nas na zajęciach mówisz, a nie wkuwasz.

KIM JESTEŚMY? 

Jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami, rodzicami, ludźmi z pasją do języków obcych.

FACE 2 FACE – jak sama nazwa wskazuje, powstało z zamiłowania do … kontaktu z drugim człowiekiem.

Każdy z nas jest inny – mamy inne potrzeby, style uczenia się i preferencje.

Jednak łączy nas jedno – wszyscy uczymy się języków obcych, aby w przyszłości bez barier porozumiewać się z ludźmi z całego świata.

Chcemy, aby każdy uwierzył w swoje możliwości i rozwijał w sobie pasję do języków obcych. Właśnie dlatego, w naszych szkołach uczymy wyłącznie najskuteczniejszymi, licencjonowanymi i nagradzanymi metodami, stawiamy na mówienie i robimy to już od pierwszej lekcji, nieważne na jakim poziomie językowym jesteś. Bo tylko małymi krokami możesz osiągnąć wymarzony cel.

D6

WARTO NAS WYBRAĆ

Dlaczego właśnie my?

Face2Face
icons8-trust-96

Bo wiemy jak skutecznie uczyć.

Nie trzymamy się sztywnych zasad. Oprócz podręcznika wykorzystujemy wiele narzędzi, gier, zabaw i aplikacji, aby nauka nie były nudna. Pobudzamy kreatywność i wyobraźnię, dzięki czemu możesz być stale skupiony.

icons8-trust-96

Bo mamy idealne warunki do rozwoju.

Nowoczesne siedziby, przestronne sale, swoboda i bezpieczeństwo. Tworzymy warunki pozwalające wprawić szare komórki w ruch, wnioskować, rozwijać potencjał. Nieustannie „unowocześniamy” naukę.

icons8-trust-96

Bo uczymy już od drugiego roku życia. 

FACE 2 FACE to nie przygoda kończąca się po roku nauki. U nas uczą się rodzeństwa, rodziny, ludzie w każdym wieku. Począwszy już od drugiego roku życia! Tak! Mimo tego, że w tym wieku dzieci zazwyczaj nie mówią pełnymi zdaniami, to język obcy wchłaniają niczym gąbka.

icons8-trust-96

Bo uczymy praktycznie, a nie teoretycznie. 

Utartym schematom nauczania mówimy stanowcze „NIE”! Teoria jest ważna, ale praktyka to klucz do sukcesu! 90% czasu na zajęciach to komunikacja z lektorem oraz praktyczne ćwiczenia w formie tradycyjnej i elektronicznej.

KONTAKT 

Jak się z nami skontaktować? To proste!

ZADZWOŃ 

+48 500742102