fbpx

Teddy Eddie

Teddy Eddie to kurs angielskiego dla dzieci od 2-7 lat. Podczas zajęć maluchy poznają sympatycznego misia Teddy Eddie, który razem z nimi przeżywa wspaniałe przygody i w formie zabawy wprowadza do świata języka angielskiego.

Czy wiesz, że z metody Teddy Eddie korzysta już ponad 21 000 dzieci w całej Polsce?

Licencjonowana metoda – gwarancja jakości nauczania 

Jako jedyni w Kętach, Andrychowie i Krapkowicach posiadamy licencję na nauczanie metodą TEDDY EDDIE!

Jest to ambitna i licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w lekcjach pokazowych, by przekonać się, jak skutecznym narzędziem nauczania języka angielskiego jest TEDDY EDDIE.

Dlaczego warto wybrać kurs metodą Teddy Eddie?

Nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka. Nauczanie języka wśród dzieci przedszkolnych odbywa się zawsze w formie zabawy, co sprawia, że jest to dla nich zarówno przyjemne doświadczenie, jak i sposób na naukę bez wysiłku.

Dzieci bardzo szybko akceptują fakt, że angielski służy do komunikowania się i dlatego nauka języka nie jest dla nich sztuczna, a naturalna potrzeba komunikacji sprawia, że odpowiednio zachęcone chętnie podejmują próby wysłowienia się w języku obcym.

Dzieci w wieku przedszkolnym są wciąż w trakcie uczenia się języka ojczystego, a nauka dwóch języków jednocześnie (języka ojczystego i obcego) jest korzystna, gdyż podnosi dziecięcą świadomość językową oraz wpływa korzystnie na rozwój obu półkul mózgowych.

Im szybciej dziecko rozpocznie naukę, tym więcej czasu przeznaczy na opanowanie tego języka, co z kolei prowadzi do osiągnięcia wyższego poziomu zaawansowania. Ze względu na zabawową formę zajęć dzieci są pozytywnie nastawione do angielskiego, który często staje się ich ulubionym przedmiotem.

Na czym polegają zajęcia? 

Dzieci uczą się słownictwa w kontekście całych zdań. Całą lekcję mówimy w języku obcym co daje efekt “zanurzenia się w języku” i osłuchania z nim. W efekcie dzieci przyswajają aż do   5000 słów więcej niż w przypadku tradycyjnych metod. Aby zainteresować dziecko i sprawić, żeby lekcja była ciekawa, wykorzystujemy gry, zabawy, piosenki tematyczne i wiele innych pomocy, które kursanci otrzymują w ramach zestawu ucznia, m.in. książki, płyty CD, Secret Booklet oraz dostęp do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW. 

 

Dlaczego Teddy Eddie okazał się fenomenem, a dzieci i rodzice go pokochali?

Ponieważ Teddy Eddie jest ambitny i niebanalny.

Dziecko przyswaja do 5 razy więcej słów niż w przy użyciu standardowych podręczników.

A z drugiej strony dzieci nigdy się nie nudzą – kochają misia oraz zabawę.

Kto będzie uczył Twoje dziecko? 

IMG_1299 2

Asia Sprężyna 

Lektor języka angielskiego w FACE 2 FACE od 12 lat. Opiekun i szkoleniowiec metody Teddy Eddie w oddziałach Kęty – Andrychów.

IMG_1276 2

Ewa Piątek 

Lektor języka angielskiego w FACE 2 FACE od 4 lat. Nauczyciel metody Teddy Eddie w oddziałach Kęty – Andrychów.

IMG_1297 2

Hanna Gołofit 

Lektor języka angielskiego w FACE 2 FACE od 2 lat. Nauczyciel metody Teddy Eddie w oddziałach Kęty – Andrychów.

Wirtualny sekretariat