Łucja - CEO, lektor języka angielskiego


Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego na wydziale Stosunków Międzynarodowych. Angielski to moje hobby, dlatego po ukończeniu studiów nie musiałam się zastanawiać, co dalej chcę robić. Studia ekonomiczne przygotowały mnie do zarządzania szkołą, co po angielskim jest moim drugim hobby. Na UE poznałam też dobrze angielski od strony języka biznesu. Dlatego rano szkolę w firmach z języka biznesu a popołudniami uczę dzieci w FACE 2 FACE.

Marcin - lektor języka angielskiego


Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskie oraz Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego. W nauczaniu indywidualnym cenię sobie to, że nieustannie poznaję nowych, ciekawych ludzi, od których można się dużo nauczyć. W nauczaniu grup lubię spontaniczność i energię uczniów oraz to, że kurs języka angielskiego niejednokrotnie staje się wyzwaniem, dzięki któremu większość przełamuje się nie tylko w kwestii języka.

Ewa - lektor języka angielskiego


Jestem absolwentką Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Mimo, iż dyplom zdobyłam ze specjalności nauczycielskiej, moja ścieżka zawodowa od czasu studiów wiodła mnie z dala od tablicy. Znajomość języka angielskiego wykorzystywałam głównie w kontaktach z kontrahentami oraz partnerami biznesowymi z zagranicy. Wykonywałam również przekłady tekstów i korespondencji biznesowej. Całkiem niedawno postanowiłam zmienić coś w swoim życiu i… oto jestem, realizuję się w roli lektora, spotykając się z Wami codziennie w Face2Face. Prywatnie jestem mamą Mai i Krzysia- dwójki naczelnych krytyków, testerów, recenzentów i współtwórców ciekawych, zabawnych a czasem nieco szalonych patentów językowych, które później, niczym metodyczne asy, wyciągam z rękawa w trakcie zajęć z dziećmi i młodzieżą.

Paul – lektor języka angielskiego


Being a native speaker and living most of my life in the UK, including both England and Scotland, has given me the opportunity to gain a tremendous amount of cultural and linguistic knowledge. Also working as a business manager in a number of large companies greatly polished my communication skills which are vital in my current role as an English teacher. To give you some further insight I left the UK one year ago and I feel at home here in Poland with my wonderful wife and gorgeous daughter. Teaching is my passion now and I hope to bring the best out of students while also injecting some fun into the classroom. It is great to see students, especially the children of Kety and Andrychow conversing in my native language. I am very proud to be working for FACE 2 Face and I hope to see you in the classroom soon!

Asia – lektor języka angielskiego


Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskie oraz Kolegium Języka Biznesu Uniwersytetu Śląskiego. W nauczaniu indywidualnym cenię sobie to, że nieustannie poznaję nowych, ciekawych ludzi, od których można się dużo nauczyć. W nauczaniu grup lubię spontaniczność i energię uczniów oraz to, że kurs języka angielskiego niejednokrotnie staje się wyzwaniem, dzięki któremu większość przełamuje się nie tylko w kwestii języka.

Bartek – lektor języka angielskiego


Jak by tu siebie krótko i w nie-pierwszej osobie liczby pojedynczej ująć? Może tak: Bartłomiej Nowicki. Z wykształcenia filolog-anglista, z zamiłowania Homo Sapiens. Absolwent m.in. przedszkola nr 9 w Bielsku-Białej oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Zwierzę szkolne. Po uszy zakochany w swej córce ojciec. Miłośnik i kolekcjoner książek oraz dorodnych okazów czarnego humoru. Górołaz beskidofil. Niespełniony sybaryta. Anty-obskurant. Poprawny pesymista. Łowca absurdów spod znaku paranormalnej parapsychologii.

Justyna - metodyk oddziałów FACE 2 FACE, lektor języka angielskiego


Nazywam się Justyna Płachta, na co dzień pracuję w szkole językowej FACE 2 FACE w Andrychowie. Język angielski to dla mnie nie tylko praca, to przede wszystkim pasja, zamiłowanie do historii, kultury i literatury anglojęzycznej, które narodziło się w trakcie wyjazdów do Anglii, Szkocji oraz Irlandii Południowej; to studia licencjackie na kierunku neofilologia, a także magisterskie o specjalizacji tłumaczeniowej; to ciągła nauka, podnoszenie swoich kwalifikacji na studiach podyplomowych a także licznych kursach i szkoleniach.
Na zajęciach dzięlę się z Wami równiez wiedzą zdobytą na studiach podyplomowych o specjalizacji Trener Zdolności Poznawczych. Często rozmawiamy o pamięci, koncentracji oraz twórczości, a wszystko to w oparciu o nowoczesne narzędzia edukacyjne oraz aplikacje wspierające naukę i zapamiętywanie.

PS. muszę się też Wam w tajemnicy przyznać, że jestem nieuleczalną gadżeciarą i mam nadzieję, że już wkrótce wspólnie przetestujemy wszystkie gry, zabawy i aplikacje, które dla Was przygotowałam! 😀 Can’t wait! 😀

Widzimy się w Face2Face!

Grzegorz - lektor języka angielskiego


Jestem Grzegorz lecz sporą część życia przedstawiałem się jako Greg mieszkając, pracując i ucząc się na 'Wyspach’.

Wieloletni pobyt w Irlandii pozwolił mi zwiedzić kawałek świata i zdobyć doświadczenie w różnych zawodach od logistyki przez branżę sportową aż po zarządzanie. Przede wszystkim jednak w połączeniu z kursami 'Cambridge’ na Dublińskim UCD pozwolił mi poznać żywy, codzienny język Angielski.

Nauczyciel z wykształcenia jak i pasji, miłośnik sportów prawie ekstremalnych oraz techniki wszelakiej.

Debora - native speaker


Piotr - lektor języka angielskiego


Candice - native speaker


Ruairi - native speaker


Ever wonder why we drive on parkways and walk on driveways? Fear not! I’m here to explain all the questions you may have.
I believe that teaching English in an interactive and creative way meets my students’ needs. Teaching is much more than what I do professionally. I consider it lifestyle. In my quest to improve as a teacher, I solemnly believe that the journey is more important than the destination, which is why I try to stay as open-minded as possible and constantly look for new solutions in my profession that my students would benefit from and enjoy.

Alicja – Manager, lektor języka angielskiego


Jako filolog języka angielskiego uczę w FACE 2 FACE Opole od 2013 roku. Prowadzę zajęcia z każdą grupą wiekową, od dzieci przedszkolnych po dorosłych, zarówno kursy języka angielskiego ogólnego, biznesowego, jak i technicznego. Udaje mi się łączyć pracę z przyjemnością, którą daje mi nauczanie innych i obserwowanie ich postępów. Poza prowadzeniem zajęć, zajmuję się również koordynacją kursów pod względem metodycznym oraz nadzoruję pracę lektorów. FACE 2 FACE jest dla mnie miejscem niesamowitych możliwości rozwoju osobistego oraz językowego dzięki codziennym kontaktom z całym wachlarzem ciekawych i kreatywnych osób. W wolnym czasie uwielbiam wycieczki plenerowe, jazdę na rowerze, a od niedawna każdą wolna chwilę z przyjemnością poświęcam mojej rocznej córeczce.

Asia – lektor języka angielskiego


Pochodzę z Trzebnicy, niewielkiego miasteczka pod Wrocławiem. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych typach szkół i w różnych miejscowościach w kraju i za granicą – w podstawowej i gimnazjalnej szkole publicznej w pobliżu miasta rodzinnego, następnie w jednej z poznańskich szkół wyższych oraz w publicznej szkole podstawowej w Londynie; ta ostatnia to jedyna szkoła, gdzie nie uczyłam języka angielskiego – byłam nauczycielem wczesnoszkolnym. Trzyletni pobyt w Londynie był niezwykle cennym i rozwijającym doświadczeniem. Jako lektor języka angielskiego w szkole FACE 2 FACE Opole pracuję od 2009 roku. Prowadzę zajęcia z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, młodzieżą i dorosłymi. Z satysfakcją obserwuję, jak nasi uczniowie stają się pewnymi siebie i kompetentnymi rozmówcami. Interesuję się elementami socjologii, biologii, astronomii, psychologii oraz religiami świata.