fbpx

Kurs ósmoklasisty

INFORMACJE O KURSIE

Dla kogo jest ten kurs? 

Kurs ósmoklasisty jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, które chcą solidnie i bezstresowo podejść do pierwszego w swoim życiu poważnego egzaminu. Podczas zajęć kompleksowo powtarzamy, uzupełniamy i utrwalamy wiedzę z zakresu materiału przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty. 

Fotolia_96066374_Subscription_Monthly_M

CO ZAPEWNIAMY? 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie? 

Doświadczenie 

Kursy egzaminacyjne w naszej szkole prowadzą eksperci z wieloletnim stażem w nauczaniu. Systematycznie odświeżamy swoją wiedzę zgodnie z wymogami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 

Materiały kursowe 

Pracujemy w oparciu o materiały renomowanych wydawnictw oraz tworzymy własne zestawy zadań. Skutecznie utrwalamy wiedzę dzięki systematycznym powtórkom, używając nowoczesnych technologii i aplikacji.

Testy próbne 

Raz w miesiącu rozwiązujemy i omawiamy przykładowe arkusze egzaminacyjne. Zwracamy uwagę na szczegóły i analizujemy błędy. 

KORZYŚCI Z KURSU

Co Twoje dziecko zyska przygotowując się z nami do egzaminu ósmoklasisty? 

Usystematyzuje swoją wiedzę

Nasz kurs powstał z myślą, o tym aby dziecko mogło skupić się na tym co naprawdę ważne. Pomagamy w usystematyzowaniu zdobytej już wiedzy, poszerzamy ją o słownictwo pomocnicze oraz utrwalamy, dzięki systematycznym powtórkom.

Nabierze dobrych nawyków

Na naszych lekcjach uczymy również dokładności, poszukiwania i analizowania błędów, dzięki czemu kształtujemy dobre życiowe nawyki takie, jak: samodzielność, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do celu.

Uwierzy w siebie

Podczas zajęć ćwiczymy wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych – od łatwiejszych do tych najtrudniejszych, dzięki czemu Twoje dziecko pozbędzie się niepotrzebnego stresu związanego z brakiem oczekiwanych rezultatów.

BONUS

Skorzystaj ze specjalnej okazji!

Post na Instagram 1080x1080 px-2

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA? 

Oferujemy dwa tryby nauczania

TRYB DWULENTI

Dla dzieci od VII klasy szkoły podstawowej

Wielkość grupy: 6-10 osób

Częstotliwość zajęć: 2x45min tygodniowo

TRYB ROCZNY

Dla dzieci od VIII klasy szkoły podstawowej

Wielkość grupy: 6-10 osób

Częstotliwość zajęć: 2x90min tygodniowo

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ

+48 500 742 102

NAPISZ

biuro@face2face.pl

Wirtualny sekretariat