INFORMACJE O KURSIE

Dla kogo jest ten kurs? 

Egzamin 8 klasisty – to pierwszy poważny egzamin z języka angielskiego I zarazem fantastyczna okazja, aby podsumować i uporządkować zdobytą wiedzę. Warto dobrze się do niego przygotować, nie tylko po to, aby zdobyć dobrą ocenę na świadectwo, ale przede wszystkim, aby ułatwić sobie start w szkole średniej.

Fotolia_96066374_Subscription_Monthly_M

CO ZAPEWNIAMY? 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie? 

Doświadczenie 

Kursy egzaminacyjne w naszej szkole prowadzą eksperci z wieloletnim stażem w nauczaniu. Systematycznie odświeżają oni swoją wiedzę, zgodnie z wymogami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 

Materiały kursowe 

Pracujemy w oparciu o materiały renomowanych wydawnictw oraz tworzymy własne zestawy zadań. Dzięki systematycznym powtórkom, skutecznie utrwalamy wiedzę , używając do tego nowoczesnych technologii i aplikacji.

Testy próbne 

Raz w miesiącu rozwiązujemy i omawiamy przykładowe arkusze egzaminacyjne. Zwracamy uwagę na szczegóły i analizujemy błędy, dzięki czemu Twoje dziecko będzie przygotowane na każdą możliwą ewentualność.  

KORZYŚCI Z KURSU

Co zyska Twoje dziecko? 

Usystematyzuje swoją wiedzę

Nasz kurs powstał z myślą, aby dziecko mogło skupić się na tym co naprawdę ważne. Pomagamy w usystematyzowaniu zdobytej już wiedzy, poszerzamy ją o słownictwo pomocnicze oraz utrwalamy ją, dzięki systematycznym powtórkom.

Nabierze dobrych nawyków

Na naszych lekcjach uczymy również dokładności, poszukiwania i analizowania błędów, dzięki czemu kształtujemy dobre życiowe nawyki takie, jak: samodzielność, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do celu.

Uwierzy w siebie

Podczas zajęć ćwiczymy wszystkie rodzaje zadań egzaminacyjnych – od łatwiejszych do tych najtrudniejszych, dzięki czemu Twoje dziecko pozbędzie się niepotrzebnego stresu związanego z brakiem oczekiwanych rezultatów.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA? 

Oferujemy dwa tryby nauczania

TRYB SMART

tok dla 7 klasistów

+ 10h kursu z technik szybkiego uczenia się

Tok dla 7 klasitów to 2 letni cykl intensywnych przygotowań do egzaminu.

Daje 100% pewności, że pełen materiał zostanie uporządkowany i utrwalony, nawet jeżeli angielski nie zalicza się do ulubionych przedmiotów ucznia.

Dodatkowo, w ramach kursu, uczniowie poznają techniki efektywnego uczenia się, na
których będziemy bazować przez cały 2 letni cykl.

Jest to idealny kurs dla osób, które chcą mieć pewność zdobycia świetnego wyniku z egzaminu, dający mocne przygotowani do angielskiego w szkole średniej.

Zajęcia odbywają się w systemie 2 x 90 minut tygodniowo lub 1 x 90 minut tygodniowo

TRYB LEVEL UP

tok dla 8 klasistów

+ 10h kursu z technik szybkiego uczenia się

Tok dla 8 klasistów to roczne, intensywe przygotowanie się do egzaminu 8 klasisty.

Polega na systematycznej pracy z repetytorium, utrwalaniu słownictwa w podziale na grupy tematyczne oraz poznaniu strategii egzaminacyjnych. W ramach kursu zaplanowano 10h zajęć z  technik efektywnego uczenia się, na których będziemy bazować
przez cały cykl.

Kurs idealny dla uczniów, którzy chcą się skupić na skrupulatnej powtórce do egzaminu.

Zajęcia odbywają się w systemie 2 x 90 minut tygodniowo lub 1 x 90 minut tygodniowo

MASZ PYTANIA?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

ZADZWOŃ

+48 500 742 102

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY 

Zapisz się już teraz!