TEDED CLUB

Czyli co to takiego?

TEDed Club – czyli właśnie tak rodzą się wielcy mówcy w FACE 2 FACE!

Z wielką dumą informujemy, że już od września 2021 w FACE 2 FACE rusza oficjalny Klub TEDed, który ma na celu zrzeszenie i rozwijanie talentów osób chcących przygotować się do wygłaszania publicznych przemówień w języku angielskim. Ale po kolei …
Niektórzy może zastanawiają się co to jest TED? Niewtajemniczonym spieszymy wyjaśnić. 
TED jest to amerykańska marka konferencji, w ramach których mogą wystąpić ludzie posiadający tzw. „ideas worth spreading”, czyli „idee warte propagowania”. Podczas konferencji uczestnicy prezentują tematy, które są bliskie ich zainteresowaniom; tj. pasja lub wydarzenie z życia, które zainspiruje innych do działania lub inne.  
Olivia Chapman speaks at TED-Ed Weekend - December 3-4, 2016, TED HQ, New York, NY. Photo: Esiwahomi Ozemebhoya/TED
ZdjÄ_cia na stronÄ_ - kierunek kariera

JAK DZIAŁA KLUB

Na czym polega działalność klubu? 

Klub TEDed FACE 2 FACE został oficjalnie zaakceptowany przez Sapling Foundation w Nowym Jorku i tym samym otrzymaliśmy prawo do realizowania zajęć przygotowujących do wystąpień publicznych, zgodnie z nadesłanymi Z USA wytycznymi. 

A więc co konkretnie będziemy robić? W ramach spotkań klubowych będziemy wspólnie zgłębiać tajniki wystąpień publicznych. Będziemy oglądać i analizować przemówienia, które odniosły sukces, gdyż warto uczyć się od najlepszych! 

Dodatkowo, pozostaniemy w ścisłym kontakcie z Sapling Foundation. Co miesiąc będziemy wysyłać do Stanów Zjednoczonych raportów postępów w formie zdjęć i nagrań z naszych przygotowań do wystąpienia na scenie.   
Ostatnim krokiem będzie nagranie swojego przemówienia i przesłanie go do Nowego Jorku do Sapling Foundation. Najlepsze nagrania zostaną umieszczone na oficjalnej stronie TEDed Students Talk.

dla kogo? 

nastolatek 12-18 lat

jak często? 

spotkanie 1 raz w tygodniu

rodzaj

bezpłatne

DOŁĄCZ DO MÓWCÓW ROZPOZNAWALNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE

Sukces na światową skalę

Simon Sinek to mówca motywacyjny i konsultant marketingowy, któremu szczególną popularność przyniósł jego wykład „Jak wielcy przywódcy inspirują do działania”, wygłoszony podczas konferencji TEDxPuget Sound w 2009 roku. Sinek jest także autorem poczytnych książek-poradników. Oprócz niezwykle ciekawego i popularnego wykładu z konferencji TEDxPuget Sound, którą do dziś na platformie TED obejrzało już ponad 36 milionów widzów, ekspert napisał kilka książek na ten temat, które dziś cieszą się statusem bestsellerów.
Ty też możesz dołączyć do grona przyszłych mówców świata! Wystarczy, że zapiszesz się do naszego Klubu TEDed!
Zapraszamy, inspirujemy do działania! – FACE 2 FACE TEDed team.

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapisz się już dziś!