Ścieżka rozwoju kompetencji językowych - JUNIOR 2 ADULT

Jak wygląda ścieżka rozwoju od przedszkolaka do maturzysty?

Kursanci Face 2 Face rozwijają swoje kompetencje językowe zgodnie z założeniami ścieżki Junior 2 Adult. Mogą rozpocząć naukę już jako 2-letnie dziecko.

Z programem JUNIOR2ADULT możesz zaoszczędzić dziecku do 2 lat nauki języka angielskiego!

Im wcześniej Twoje dziecko wejdzie na ścieżkę rozwoju nauki języka angielskiego, tym większa szansa, że będzie to dla niego język  zbliżony do ojczystego. Nie zmarnuj tego okresu, kiedy mózg Twojego malucha  wykazuje największą plastyczność do nauki.  Im szybciej zapiszesz swoją pociechę na angielski, tym większe korzyści w nauce osiągnie w przyszłości!

Dzieci w wieku 2-7 lat

angielski z TEDDY EDDIE

Ambitna metoda, kładąca duży nacisk na komunikację, dostosowana do zainteresowań współczesnych dzieci.

Nauczycielem dzieci jest miś, który komunikuję się z nimi tylko w języku angielskim. Ma dla nich moc atrakcji, wierszyków, opowiadań, a po zajęciach spotyka się z nimi w aplikacji "plac zabaw", gdzie w fascynującej zabawie wspólnie kontynuują naukę angielskiego.

Dzieci w wieku 8-12 lat 

 SAVVY ED lub DIRECT

W tym wieku nauka dzieci nastawiona jest  na komunikację. Do wyboru są dwie opcje - metoda SAVVY ED oraz DIRECT KIDS

SAVVY ED to nauczanie dzieciaczków  ukierunkowane na zdobycie pierwszych certyfikatów językowych. Jest to metoda łącząca intensywny kurs z nastawieniem na komunikację oraz uwzględniająca wszystkie inne elementy, które sprawdzane są na egzaminach językowych. 

DIRECT KIDS  intensywny kurs kładący nacisk na komunikację. Podczas zajęć ponad 90% czasu to  ćwiczenie mówienia w języku angielskim. Dzieci rozpoczynają również naukę czytania, a następnie  pisania. Wszystkie aspekty gramatyczne ćwiczone są również w mowie. Cały proces ma na celu przygotować dziecko  do egzaminu 8-klasisty - ćwicząc stale czytanie, pisanie oraz rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.

 

Młodzież 13-15 lat 

kurs egzaminacyjny dla 8-klasisty wraz z technikami szybkiego uczenia się!

To czas na solidne powtórzenie oraz uzupełnienie wiedzy pod kątem wymagań do egzaminu 8-klasisty.

Trenujemy  gramatykę i słownictwo oraz techniki rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Kurs przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do dalszej nauki w szkole średniej, praktykując techniki szybkiego zapamiętywania i efektywnego uczenia się.

Młodzież w wieku 15-18 lat 

ma do wyboru

  • Kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego z elementami technik efektywnego uczenia się i szybkiego zapamiętywania;
  • Kurs metodą DIRECT, czyli nacisk na komunikację;

Przygotowania do egzaminu maturalnego odbywają się właśnie w tej części kursu. Już w 1 klasie dajemy 100% GWARANCJI  na zdanie MATURY na poziomie ROZSZERZONYM

Kurs metodą DIRECT nastawiony na czyli nacisk na komunikację bez blokady w wypowiadaniu się.

Ponad 90% czasu na zajęciach to  trening mówienia.  Kursant zyskuje pewność siebie w komunikacji i bez barier swobodnie komunikuje się za granicą.