fbpx

Dotowane kursy językowe dla osób indywidualnych

KURS JĘZYKOWE Z DOTACJI UNIJNYCH

Chcesz podnosić swoje kompetencje? 

A może planujesz zmienić kierunek swojego rozwoju i odnaleźć się w zupełnie innej branży niż ta, w której dotychczas pracowałeś? Teraz masz na to doskonałą szansę.

Jako szkoła, specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych na kursy językowe od 2017 roku. Pomagamy załatwić Państwu wszelkie niezbędne formalności, abyście mogli w pełni cieszyć się efektami z nauki i poszerzania kompetencji prawie zupełnie za darmo!

Z naszych dotowanych kursów językowych skorzystało już ponad 500 osób. Dołącz do nich już dzisiaj!

Zdjęcia na stronę - kierunek kariera (1)

KIERUNEK KARIERA

Co to jest?

Program KIERUNEK KARIERA realizowany jest przez Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz placówki wykonawcze – m.in.: FACE 2 FACE.
 Inicjatywa współfinansowana jest przez Unię Europejską, a jej celem jest podwyższenie kompetencji osób dorosłych mieszkających, pracujących lub uczących się na terenie województwa małopolskiego, w tym w szczególności znajdujących się w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy.

 

KTO MOŻE REALIZOWAĆ PROJEKT?

Z dofinansowania do kursu językowego może skorzystać:

– osoba zatrudniona w oparciu o umowę o pracę;

– osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą niezatrudniającą pracowników;

– osoba trudniąca się z rolnictwa;

– osoby, które ukończyły 25 lat, a jeszcze nie mają 50 lat, niezależnie od wykształcenia; 

– osoby, które ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia.

KROK 1:

Spotkanie z doradcą zawodowym

KROK 2:

Bilans Kariery

KROK 3:

Zamówienie bonów szkoleniowych

SPEŁNIASZ WARUNKI?

Co dalej?

KROK 1: Indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym, podczas którego nie tylko będzie można podsumować dotychczas nabyte umiejętności, edukację i doświadczenia zawodowe, ale także określić plan dalszego rozwoju, w tym m.in. rodzaje i tematykę potrzebnych szkoleń.

KROK 2: Bilans Kariery. W efekcie usługi doradczej przygotujesz portfolio, czyli teczkę z Twoimi dotychczasowymi osiągnięciami oraz propozycją planu rozwoju Twoich umiejętności.

Po zakończonym Bilansie Kariery, otrzymasz dokument z podsumowaniem Twoich kompetencji, który również znajdzie swoje miejsce w Twoim portfolio.

KROK 3: Bony szkoleniowe. Aby uzyskać bony szkoleniowe, należy zarejestrować się na platformie BUR, skąd je zamówisz. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy na tym etapie – do dyspozycji jest nasza specjalistka zajmująca się dotacjami unijnymi. Nie martw się – we wszystkim pomożemy!

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Iwona Cieślik FACE2FACE

Iwona Cieślik

specjalista ds. pozyskiwania dotacji unijnych

ZADZWOŃ

500 742 134

NAPISZ 

biuro@face2face.pl

Wirtualny sekretariat