PRZEDSIĘBIORCO!

Chcesz rozwijać swoją firmę? 

W pracy i życiu prywatnym brakuje Ci biegłej znajomości angielskiego lub innego języka obcego? Czujesz jak wiele mógłbyś zyskać, swobodnie komunikując się z obcokrajowcami? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/aś „TAK”, to skorzystaj z przygotowanej przez Nas oferty. Jesteśmy w stanie pozyskać aż 9 500zł dla Ciebie i każdego wybranego pracownika na szkolenie z dowolnego języka, dostosowanego do Twoich potrzeb.

Jako szkoła specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji unijnych na kursy językowe od 2017 roku. Pomagamy załatwić Państwu wszelkie niezbędne formalności, abyście mogli w pełni cieszyć się efektami z nauki i poszerzania kompetencji prawie za darmo!

Niestandardowe wymiary 1240x600 px-3-2

DLA KOGO SĄ DOTACJE?

Dotacje może pozyskać przedsiębiorca, który:

 

– prowadzi działalność na terenie województwa małopolskiego lub śląskiego;

– posiada statut mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa (firmy zatrudniające powyżej 249 osób nie mogą ubiegać się o dotacje);

– ma uregulowane wszelkie zobowiązania wobec ZUS i US.

Dotacje

TO NIE TAKIE TRUDNE!

Jak aplikować o dotacje?

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, możesz aplikować o dotacje unijne. Cała procedura pozyskania środków wraz z rozpoczęciem kursu, trwa od 5 do 12 tygodni.

Jak otrzymać dotacje? To bardzo proste. Wystarczy, że pozostawisz nam swój numer telefonu. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h w celu przedstawienia całego procesu.

To my załatwiamy całą papierkową robotę! Ty cieszysz się z nauki i osiąganych sukcesów.

Iwona Cieślik FACE2FACE

Iwona Cieślik

Specjalista ds. pozyskiwania dotacji